Policja szuka świadków tragedii!

3

PIASECZNO Policja wraz z prokuraturą wyjaśnia przyczyny sobotniego wypadku w Bogatkach, w którym zginała 61-letnia kobieta.

W sobotę po godzinie 19 w Bogatkach na ulicy Królewskiej doszło do potrącenia 61-letniej kobiety. W wyniku odniesionych obrażeń poniosła ona śmierć na miejscu.
Zabezpieczono dwa pojazdy, ale dotąd nie ustalono przebiegu tego tragicznego zdarzenia. Obecnie sprawą zajmują się policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu dokładnego przebiegu wypadku proszone są o pilny kontakt z pod numerem telefonu 22 60 45 211.
Policjanci po raz kolejny apelują do wszystkich kierowców o szczególną ostrożność i rozwagę. Warunki atmosferyczne, jakie panują w ostatnich dniach wymagają zachowania wyjątkowej ostrożności, a przede wszystkim zdjęcia nogi z gazu.

AB/KPP

czytaj też: 

3 KOMENTARZE

  1. I jeszcze jeden samochód? Kto te głupoty pisze? Ten jeszcze jeden samochód to ja prowadziłem. Jechałem w kierunku Łosia. Już z daleka (na wysokości sklepu) widziałem, że samochody omijają z kierunkowskazem jakąś przeszkodę na drodze. Gdy już się zbliżyłem się do tego miejsca z 30m przed sobą ujrzałem pianą osobę, która szła po moim pasie ruchu (bliżej środka ulicy)
    w kierunku którym podążałem, nagle straciła równowagę i przewróciła się na przeciwległy pas ruchu. Zjechalem natychmiast na pobocze, aby pomóc tej Pani podnieść się z ulicy. Zatrzymałem się na wysokości jej upadku. Z nad przeciwka nadciągał samochód. Od momentu jej upadku do tragedii nie minęły 3sek.
    Nic już nie dało się zrobić.. Clio poprostu wjechało w tą kobietę jak w powietrze. Zero jakiejkolwiek reakcji.. Nie wiem czym był zajęty ten kierowca, ale tej kobiety nie dało się nie zobaczyć. O prędkości już nie wspominam.. A policja ma nadal problem w ustaleniu przebiegu tej tragedii i poszukuję świadków..? Człowiek chciał pomóc drugiej osobie, a tylko problemów sobie narobił i sam mógłby przy tym ucierpieć. Tyle.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię