Policja wypowiedziała wojnę piratom drogowym

4

PIASECZNO Policjanci z wydziału ruchu drogowego z Piaseczna podczas służby, zatrzymali do kontroli drogowej motocyklistę. Powodem zatrzymania była nadmierna prędkość, kierowca przekroczył ją kilkakrotnie.

Policjanci z wydziału ruchu drogowego z Piaseczna podczas służby zatrzymali do kontroli drogowej 35-letniego motocyklistę. Kierowca na drodze w pobliżu Piaseczna, w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 40 km/h jechał…130/h. Motocyklista stracił prawo jazdy.

Policjanci zapowiadają wzmożone działania wymierzone w piratów drogowych.

CZYTAJ TAKŻE:  Rozbił witrynę, ukradł telefon

4 KOMENTARZE

  1. A do tej pory co robiła drogówka że dopiero teraz biorą się do roboty? I co z tego że mu zabrali prawo jazdy jak dalej będzie jeździł.. zamkną go jak kogoś zabije. Powinien od razu trafić do aresztu na 30 dni to by przemyślał swoje zachowanie. Ale takie mamy przepisy w państwie prawa i sprawiedliwości..

  2. Nic nie mam do Policjantów, ale…. Chwalą się jednym motocyklistą, a mnie na trasie Bobrowiec – Wola Gołkowska, wyprzedzali artyści w Audi i BMW na zakazie wyprzedzania i ograniczeniu do 50. Kobieta w Q7 skręcająca z lewego pasa Puławskiej w kierunku Lesznowoli. Jadący z dużo większą prędkością przez Bogatki, wyprzedzający na skrzyżowaniu z Grochową. To tylko kilka przykładów z jednego dnia. Policja…. brak, gdyż łapią przekraczających prędkość na alei Krakowskiej – dwupasmowej, gdzie na kilku odcinkach miszczu wprowadził ograniczenia prędkości. Gdzie logika, brak, ważne są statystyki.

  3. Gdyby kara była nieuchronna to by wszyscy jeździli przepisowo. A że prawdopodobieństwo kary jest niemal żadne to połowa jeździ jak dzicz. A władze stawiają tylko progi zwalniające w imię bezpieczeństwa. Nie tędy droga. Ale wiadomo że tu nie ma woli zmian bo zmieniający też musieli by przestrzegać zasad czego robić nie chcą

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię