Policja zatrzymała 1500 porcji narkotyków i mężczyznę, który je sprzedawał

2

PIASECZNO Piaseczyńscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który w mieszkaniu posiadał mefedron, marihuanę oraz tabletki ecstasy. Dzięki rzetelnej pracy policjantów na rynek nie trafiło blisko 1500 porcji narkotyków.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie stale monitorując środowisko przestępcze uzyskali informację, że jeden z mieszkańców powiatu piaseczyńskiego w swoim mieszkaniu może posiadać znaczne ilości narkotyków, które wprowadza do obrotu.

Kryminalni wiedzę tę zweryfikowali, a jej wynikiem było zatrzymanie 36-latka, który środki odurzające w postaci mefedronu, marihuany oraz tabletek ecstasy trzymał ukryte w foliowej reklamówce. Funkcjonariusze zabezpieczyli również wagi służące do porcjowania narkotyków, blisko 30 tysięcy złotych oraz niemal 8 tysięcy euro.

Nie był to pierwszy konflikt z prawem mężczyzny. Wcześniej notowany był za liczne przestępstwa m.in. kradzieże, rozbój, udział w bójce oraz uszkodzenie ciała.

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów posiadania znacznej ilości narkotyków oraz udzielania ich innym osobom w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Sąd Rejonowy w Piasecznie, na wniosek prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Piasecznie, zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Źródło: KPP

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię