Policja zatrzymała dilera, skonfiskowała 2 kg narkotyków

0

PIASECZNO Mundurowi z wydziału kryminalnego z Piaseczna zatrzymali kierowcę bmw podejrzewanego o rozprowadzanie środków odurzających. W mieszkaniu mężczyzny znaleziono kokainę, amfetaminę, mefedron, heroinę i ekstazy,  łącznie niemal 2 kilogramów. Wobec zatrzymanego został zastosowany trzymiesięczny areszt.

Od kilku dni policjanci z wydziału kryminalnego „obserwowali” działalność 38-letniego dilera. W miniony poniedziałek prowadzone przez niego bmw zostało zatrzymane do zaplanowanej kontroli drogowej.

W pojeździe narkotyków nie znaleziono, jednak policjanci nie odpuścili i doprowadzili do przeszukania mieszkania zajmowanego przez 38-latka. I właśnie tam znajdował się pełen asortyment środków odurzających, między innymi amfetamina, kokaina, haszysz i tabletki ekstazy. Łącznie kryminalni zabezpieczyli tu niemal dwa kilogramy środków odurzających.

Mężczyzna został osadzony w policyjnej celi. Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na złożenie wniosku o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania, do którego sąd się przychylił. Jeszcze dziś na najbliższe trzy miesiące mężczyzna trafi do jednego z aresztów śledczych.

Policjanci z wydziału kryminalnego nie wykluczają dalszych zatrzymań w tej sprawie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię