Policja zatrzymała ich z marihuaną i ecstasy. Mają 14 i 15 lat

7

PIASECZNO Policjanci z Piaseczna zatrzymali trzech nieletnich podejrzewanych między innymi o rozprowadzanie środków odurzających.

Przy dwóch 14- latkach i 15- latku mundurowi zabezpieczyli niemal 27 gramów marihuany i 11 tabletek ekstazy. Ich sprawą zajmie się teraz sąd rodzinny dla nieletnich.
Zabezpieczone narkotyki

Podczas służby, policyjni wywiadowcy z Piaseczna zwrócili uwagę na trzech chłopców. Podczas ich legitymowania okazało się, że wszyscy są mieszkańcami Warszawy i nie bardzo potrafili wyjaśnić charakteru swojej wizyty w Piasecznie.
Funkcjonariusze skontrolowali dwóch 14-latków i ich o rok starszego kolegę. Zabezpieczyli łącznie niemal 27 gramów marihuany oraz 11 tabletek ecstasy. Policyjne ustalenia nie wykluczają, że młoletni mogą mieć związek z rozprowadzaniem środków odurzających. Ich sprawą zajmie się teraz sąd rodzinny.

KPP/AB

7 KOMENTARZE

 1. No i statystyki pójdą w górę ale poszukiwań 16 letniej Korneli nadal nic nie robią a nie ma jej juz miesiąc zero reakcji nic nie roby nie robią..

  • Niestety w kwestii tej dziewczyny statystyki zaginięć wróżą już tylko cud. Bo kluczowe są pierwsze 72 godziny, jeśli w tym tzw oknie życia nie znajdzie się osoba zaginiona to najczęściej niestety nie znajduje się wcale lub odnajduje się ale niestety martwa. Mamy zero systemu prewencji w naszym kraju jeśli chodzi o wykrywalność, kontrolę i zapobieganie w przypadku osób zdiagnozowanych jako psychopaci i socjopaci [nawet samych diagnoz nie ma wielu, bo rynek medyczny na polu psychiatrów i odpowiednich ośrodków tez leży i kwiczy]. Ginie u nas rocznie wiele osób, nasz wymiar sprawiedliwości i oświata nie zajmują się od lat kwestią prewencji wśród młodzieży, np w przypadku maltretowanych zwierząt. Przykładem niech będzie słynna nasz rodak za oceanem Ryszard Kukliński ps “Iceman” – sam opowiadał, ze zaczynał swoją zbrodnicza karierę od palenia, obdzierania ze skóry i sztyletowania psów i kotów. U nas panuje bezstresowe wychowanie, brak ośrodków monitorujących osoby które dopuszczały się takich czynów i potem te małoletnie osoby wyrastają na takich Kuklińskich, ci którzy przełamią w dorosłym życiu granicę przechodzą z małych zwierząt na te duże – na ludzi. Nie wiemy ilu takich Tedów Bundych czy Kuklińskich krąży sobie po naszym pięknym kraju – przykład takiej właśnie Kornelii i setek innych młodych dziewczynek które rocznie giną bez śladu jest dowodem na porażkę tego kraju w tym aspekcie kryminalistyki.
   Bo lepiej jak tu – łapać 15 latków z pół grama maryśki albo ganiać pijanego pana Mietka co pije alpagę za kioskiem. Nie mówię, ze trzeba na te sytuacje przymykać oko, ale trzeba w policji przewartościować priorytety, bo obecnie dla “tłustych kotów” z każdej komendy podstawowa sprawa jest latanie za takim “Mietkiem” zamiast brać się za bary z prawdziwymi i skomplikowanymi sprawami które nie nabiją im ładnej statystyki skuteczności interwencji [i nie mówię już nawet o wykrywalności seryjnych morderstw, bo to u nas kompletna mrzonka, ale nawet takie rzeczy jak przemoc domowa są negowane, dzielnicowi zlewają tematy które są dla nich czasochłonne, lepiej się brać za źle zaparkowany motor sąsiada niż za problemy pani Krysi co mąż ją tłucze 3 razy w tygodniu]

   P.S.
   Oczywiście też mam nadzieję, że z tą dziewczyną to jednak ta szansa jedna na milion, gdzie uciekła z domu i wróci jak się “wybaluje”. To dla rodziców musi być niewyobrażalna psychoza, nie wiedzieć co się dzieje z twoim dzieckiem.

 2. tyle umie ta polska policja zlapac 2 gowniarzy z substancjami ktore w wiekszosci krajow unii europejskiej sa juz legalne szok z dramatem w tym kraju zyc a co dopiero dzieci chowac

  • Lepsze osiągnięcia ma off j s
   damskie bokserki gazowników licznikow wypuszcza z kpp częstość kawą
   nie radzi sobie z miliardowymi przekrętami salonami gier
   bandytami
   Natomiast w prokuowaniu papierów jest the best
   Proponuję jeszcze więcej wciągnąć z ltm i okolic 🙂
   KARMA WRÓCI a ludzie nie psy!!!

 3. Lepsze osiągnięcia ma off j s
  damskie bokserki gazowników licznikow wypuszcza z kpp częstujac kawą
  nie radzi sobie z miliardowymi przekrętami salonami gier
  bandytami
  Natomiast w prokuowaniu papierów jest the best
  Proponuję jeszcze więcej wciągnąć z ltm i okolic 🙂
  KARMA WRÓCI a ludzie nie psy!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię