Policja zna personalia kierowcy, który „szalał” z pałką teleskopową

14

PIASECZNO W niedzielę około godz. 16 na ulicy Pod Bateriami w Zalesiu Dolnym kamera zarejestrowała mężczyznę, który wysiadł z samochodu i groził innemu uczestnikowi ruchu pałką teleskopową. Policja zna już personalia napastnika


Z relacji kierowcy, który wyprzedził na prostym odcinku drogi osobową kię wynika, że kierujący suv-em najpierw go gonił, następnie wyprzedził, zatrzymał pojazd, wysiadł i wyciągnął… pałkę teleskopową. Wszystko nagrała kamera zamontowana w aucie.
Mężczyzna kierujący kią prawdopodobnie poczuł się urażony tym, że wcześniej go wyprzedziłem – opowiada przestraszony kierowca. Film został przekazany do Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. Kierowca wyprzedzony przez mężczyznę jadącego kią złożył też osobiście w tej sprawie zawiadomienie na komendzie.
– Udało się nam ustalić, że pałkę wyciągnął 25-letni mieszkaniec gminy Tarczyn – mówi nadkom. Jarosław Sawicki, rzecznik KPP w Piasecznie. – Sprawę prowadzą policjanci z Tarczyna. Mężczyzna, który jechał kią odpowie prawdopodobnie za kilka wykroczeń drogowych oraz kierowanie gróźb, za co był już zresztą wcześniej karany.

Film z przebiegu zdarzenia

 

TW

14 KOMENTARZE

 1. Bardzo dobrze!!! burak przyjechał z Tarczyna i się będzie woził w Piasecznie.
  Szkoda, że nie trafił jakiegoś prawilnego ziomka 🙂 bo szybciutko by ta pałka się znalazła we właściwym miejscu.
  Abstrachując już od obelg w kierunku tego WOJOWNIKA NINJA…
  To szkoda, że tą pałką nie wybił sobie szyby w aucie jak mu wypadła:) hahaha normalnie bym chyba ze śmiechu padł!:)

  ehhhh i tak pewnie nie będzie miał z tego wielkich konsekwencji! Niby nikomu nic nie zrobił a jedynie wyszedł z pałką z auta… za podwójną linie mandat ew. prawko zabiorą na jakiś czas i tyle…
  Ciekawy jestem dalszego rozwoju tej sprawy i konsekwencji.

  Proszę redaktorów Piasecznonews o informację jeśli będzie wiadomo jaki wyrok ten Pan dostał!.
  Będzie to może przestroga dla innych młodych-gniewnych.

  Pozdrawiam

 2. Z tego co widać na filmie autor nagrania powinien ponieść takie same konsekwencje jak kierowca Kii bo złamał te same przepisy, pierwsze wyprzedzanie zakończone na podwójnej ciągłej 200zł 5pkt karnych, przyspieszanie gdy jest sie wyprzedzanym czyli – stwarzanie zagrożenia w ruchu lądowym 500zł 6pkt. I bajeczki o tym że po wyprzedzeniu nagle bał się kierowcy bo ten chciał go wyprzedzić, gdzie tu logika, autor filmu albo próbuje się wybielić albo nie pokazuje całego nagrania co było wcześniej i jak to się zaczęło naprawdę. Dopuki na Polskich drogach będzie się karać za skutki a nie przyczyny to nigdy nie będzie dobrze, dając prowokatorom większe pole do popisu i zachęcając ich do tego.

 3. Ej tam, zabrać gamoniowi wypasioną furę i dać temu zastraszonemu. A gamoń dostanie tę gorszą za karę. Zobaczy jak to jest.

 4. Moģlby na mnie trafić hehe pobawił bym sie z nim tą jego pałką.C. z Tarczyna będzie mi się tu w Piasecznie panoszył.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię