PIASECZNO Dzielnicowi z Piaseczna zatrzymali 36-latka podejrzanego o liczne włamania i kradzieże, oraz 37-latka, który prawdopodobnie skradzione przedmioty kupował. Odzyskano kilkanaście sztuk elektronarzędzi oraz markowe okulary skradzione po włamaniu do volkswagena


W połowie lutego na jednej z piaseczyńskich ulic włamano się do zaparkowanego volkswagena. Skradziono różne wartościowe przedmioty, wśród których znalazły się markowe okulary korekcyjne. Piaseczyńscy dzielnicowi wczoraj w tej sprawie zatrzymali 36-letniego mężczyznę. Podczas przeszukania odnalezione zostały skradzione z samochodu okulary.

Narzędzia odzyskane przez piaseczyńskich policjantów

Policjanci na tym nie poprzestali. Prowadzone działania operacyjne wskazywały, że podejrzany może być także odpowiedzialny za co najmniej kilka innych włamań, a jego łupem mogły paść narzędzia elektromagnetyczne.

CZYTAJ TAKŻE:  Uciekał przez pół powiatu. Trwa policyjna obława

Jeszcze wczoraj po południu policyjny trop doprowadził do kolejnego mężczyzny. Tym razem w miejscu zamieszkania 37-letniego mieszkańca powiatu piaseczyńskiego, policjanci znaleźli kilkanaście sztuk narzędzi budowlanych, w tym wiertarki, przecinarki, szlifierki i piły. Już po pierwszym sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że pochodzą one z kradzieży.

Sprawa ma charakter rozwojowy. 36- letni mężczyzna usłyszał już kilka zarzutów kradzieży z włamaniem, natomiast 37- latek odpowie za paserstwo.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię