Jedną kamerę zniszczył, ale druga go nagrała. Policjanci odnaleźli wandala!

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie zatrzymali 21-latka, który wdrapał się na słup energetyczny i zniszczył wartą ponad 2 500 złotych kamerę miejskiego monitoringu. Zdarzenie zarejestrowała druga kamera i to między innymi dzięki nagraniu sprawca nie uniknie odpowiedzialności karnej

Kilka dni temu przy jednej z ulic w centrum Konstancina-Jeziorny doszło do zniszczenia kamery monitoringu miejskiego. Mężczyzna wdrapał się na słup energetyczny, na którym zainstalowana był kamera i rozbił ją kamieniem.
Straty oszacowane zostały na 2 500 złotych. Policjanci zabezpieczyli nagranie z kolejnej kamery znajdującej się przy tej samej ulicy. Okazało się, że swoim zasięgiem doskonale zarejestrowała całe zajście.
W wyniku działań operacyjnych do drzwi 21-letniego mieszkańca pobliskiej miejscowości zapukali policjanci. Młody mężczyzna przyznał się do popełnienia czynu, a swoje zachowanie tłumaczył wypitym alkoholem. Usłyszał zarzut zniszczenia mienia, został również zobowiązany do pokrycia kosztów instalacji nowej kamery.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię