Policjanci odzyskali skradzioną torebkę! Wróciła z właścicielką do Tel Awiwu

4

PIASECZNO Obywatelka Izraela ze łzami w oczach i wzruszeniem pożegnała policjantów z Piaseczna, którzy odzyskali jej paszporty, telefon i karty bankomatowe. Torebka została skradziona w jednym z centrów handlowych.

Do Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie zgłosiła się obywatelka Izraela, niestety bariera językowa utrudniała komunikację. Jednak policjanci z zespołu wywiadowczego skorzystali wówczas z aplikacji, która przetłumaczyła hebrajski na polski. Okazało się, że chwilę wcześniej w jednym z centrów handlowych kobiecie ukradziono torebkę wraz z telefonem, kartami bankomatowymi oraz dwoma paszportami należącymi do niej i córki.
Funkcjonariusze wykorzystując system GPS szybko zlokalizowali położenie aparatu telefonicznego, i wraz z poszkodowaną udali się w to miejsce. Okazało się, że pod wskazanym adresem znajduje się lombard.
I to właśnie tam policyjni wywiadowcy zatrzymali 57-letniego mężczyznę. Kobieta odzyskała zarówno telefon, jak i torebkę z kartami i paszportami. Natomiast mężczyzna trafił do policyjnej celi i nie uniknie odpowiedzialności karnej.
Mieszkanka Tel- Awiwu nie kryła wzruszenia, serdecznie podziękowała za pomoc, profesjonalizm i skuteczność policyjnej załogi.

KPP/AB

4 KOMENTARZE

    • Wystarczy znać trochę angielski żeby się dogadać:) Namierzanie podobno takie drogie. Przeciętny Polak musiałby poczekać na procedury itd. Jak się chce to można, zwłaszcza dla pochwał w PN 🙂

  1. Hmm… nie wiem czy wobec mieszkanki Warszawy także byliby tacy skuteczni. Inna sprawa to odszkodowanie o jakie niechybnie wystąpi mieszkanka Tel Avivu, wobec polskiej policji, rządu polskiego i całej ludności Rzeczypospolitej bo oprócz tego, ze zapewne zniknęły z torebki dokumenty przejęcia kilku nieruchomości to ogólnie została bardzo źle potraktowana i nie udało się jej dopiąć wszystkich interesów z jakimi nasz kraj nawiedziła

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię