Policjanci pilotowali do szpitala rodzącą kobietę

5

KONSTANCIN-JEZIORNA Policjanci z piaseczyńskiej drogówki eskortowali do szpitala samochód, którym jechała ciężarna kobieta. Dzięki pomocy funkcjonariuszy przyszli rodzice i zbliżające się na świat maleństwo, mogli bezpiecznie dotrzeć do placówki zdrowia.

W czwartek, kilka minut po godzinie 18.00 do mundurowych z piaseczyńskiej drogówki, którzy pełnili służbę w rejonie miejscowości Turowice podjechał volkswagen. Wyraźnie poddenerwowany kierowca poinformował mundurowych, że wiezie ciężarną pasażerkę, która prawdopodobnie zaczęła rodzić, a termin wyznaczonego porodu już minął. Mężczyzna obawiał się, że z powodu dużego natężenia ruchu drogowego nie dojedzie na czas do szpitala w Warszawie.

Sierż. szt. Adrian Markwat i st. sierż. Michał Tkaczyk bez chwili wahania postanowili pomóc przyszłym rodzicom. Po krótkiej konsultacji z dyżurnym piaseczyńskiej komendy policjanci używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych, bardzo sprawnie przeprowadzili pilotaż samochodu z ciężarną kobietą do szpitala na ulicy Karowej w Warszawie, gdzie została przekazana pod opiekę specjalistów.

„Pomagamy i chronimy”, tym hasło, którym policjanci kierują się w codziennej służbie!

5 KOMENTARZE

  1. Pięknie. Dużo zdrowia dla nowego Obywatela:-D dla mamy i taty również. Brawo policjanci – to się nazywa budowanie pozytywnego wizerunku, dużo pracy jeszcze przed wami ale doceniam chęci:-D

  2. Oni nieroby ,a Ty j….y tępak. Jak będą mierzyć ślady tego, co po “tobie” lub po kimś “tobie” bliskiemu zostanie na drodze,to przemyśl co napisałeś prostaczku.

    • Uzjelu kochany, ten “j….y tępak” to do mnie? Nie znam Cię i nie obrażam, powinieneś zachować się podobnie. Rozumiem Twoje rozgoryczenie czymś, co być może zdarzyło się w przeszłości ale do kierowania skarg są inne instytucje i tam powinieneś, na piśmie, złożyć swoje pretensje a nie napawać zwykłego, prostego użytkownika internetu a do tego przy użyciu inwektyw.

      • Nie wiem o jakie skargi Ci chodzi,bo wpis dotyczy poprostu komentarza urzytkownika Yamaha R1. Jest to opisane dokładnie słowem użytym przez tego użytkownika. Czytamy ze zrozumieniem. Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię