Policjanci po pościgu zatrzymali włamywaczy

0

LESZNOWOLA Dzielnicowi po pościgu zatrzymali dwóch sprawców włamania do jednego z domów w Magdalence.

Oficer dyżurny komisariatu policji w Lesznowoli przed godziną 20.00 otrzymał pilna informację, o włamaniu do jednego z domów w Magdalence. Na miejscu jako pierwsi pojawili się dwaj dzielnicowi mł. asp. Grzegorz Kupisz z Lesznowoli oraz mł. asp. Grzegorz Dębski z Piaseczna.

Funkcjonariusze podchodząc pod wskazaną posesję zauważyli trzech mężczyzn pakujących różnego rodzaju przedmioty do samochodu dostawczego. Na widok mundurowych porzucili pojazd i zaczęli uciekać. Dzielnicowi po krótkim pościgu zatrzymali mężczyzn. Trzeci z włamywaczy również zdołał zbiec, lecz wpadł kilkanaście minut później w ręce lesznowolskich policjantów powiadomionych o jego ucieczce. Dwaj 49-latkowie i ich 44-letni kompan trafili do policyjnej celi w Piasecznie.

Jak już ustalono mężczyźni są nie tylko podejrzewani o włamanie do domu w Magdalence, ale również o kradzież z jednego magazynów budowlanych ponad dwóch ton kątowników. Do zdarzenia doszło pod koniec września br.

Sprawa ma charakter rozwojowy. Policjanci z komisariatu w Lesznowoli nie wykluczają, że zatrzymani mogą odpowiadać za inne podobne przestępstwa na terenie gminy Lesznowola.

AB/KPP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię