TARCZYN Kobieta potknęła się i uderzyła głową w barierkę balkonu. Utraciła przytomność i przestała oddychać. Na pomoc ruszyli policjanci przywracając poszkodowanej czynności życiowe

W sobotę wieczorem przypadkowy świadek zauważył jak na balkonie jednego z bloków podczas wywieszania prania starsza kobieta potknęła się i upadła. Usłyszał odgłos przypominający uderzenie w balkonową barierkę. Oficer dyżurny komisariatu w Tarczynie natychmiast pod wskazany adres wysłał załogę patrolowo-interwencyjną. Sierż. Waldemar Beza i sierż. Angelika Wrona szybko dotarli do mieszkania poszkodowanej 60-latki.
Kobieta nie dawała znaku życia. Policjanci przystąpili do reanimacji. Mundurowi walczyli o życie kobiety aż do czasu przybycia pierwszej załogi pogotowia ratunkowego. Gdy przybyli ratownicy medyczni kobieta zaczęła oddychać.

Po kilku godzinach do oficera dyżurnego w Tarczynie zgłosił się przedstawiciel zespołu pogotowia ratunkowego, by podziękować za skuteczne i profesjonalne działania sierż. Angeliki Wrony i sierż. Waldemara Bezy.

– Pomagamy i chronimy, to nie tylko motto naszej służby – podkreśla kom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Każdego dnia jesteśmy gotowi nieść pomoc ludziom w potrzebie. Jesteśmy dumni, że funkcjonariusze tacy jak sierż. Angelika Wrona i sierż. Waldemar Beza są wśród nas.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię