Policjanci walczyli o życie mężczyzny! Reanimacja trwała blisko 25 minut

7

GÓRA KALWARIA Policjanci z Góry Kalwarii przez niemal 25 minut prowadzili czynności reanimacyjne, dzięki którym w ręce ratowników z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oddali 46- latka z przywróconymi już czynnościami życiowymi.

Wczoraj rano z polecenia oficera dyżurnego komisariatu w Górze Kalwarii, dwaj policjanci mł.asp. Andrzej Łepecki i sierż. szt. Adrian Chustecki udali się do jednego z domów, gdzie przytomność stracił mężczyzna.

Policjanci już kilka minut po zgłoszeniu byli pod wskazanym adresem. Mężczyzna nie dawał oznak życia. Utracił przytomność i był na bezdechu. Funkcjonariusze na zmianę przez niemal 25 minut prowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową. Na miejsce wezwano załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, która przejęła od policjantów czynności ratownicze. Oddając 46-latka w ręce lekarza i ratowników u mężczyzny stwierdzono powrót czynności życiowych. Mężczyzna trafił do jednego z warszawskich szpitali.

CZYTAJ TAKŻE:  Na parkingu znaleziono kradzionego lexusa

Dzielnicowy mł.asp. Andrzej Łepecki oraz policjant z zespołu patrolowo- interwencyjnego sierż.szt. Adrian Chustecki wykazali się wzorową postawą i profesjonalizmem. – Policyjne hasło „Pomagamy i chronimy” to nie tylko nasze motto, kierujemy się nim w naszej codziennej służbie – podkreślają policjanci.

AB/KPP

7 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię