Policjanci zapraszają na debatę społeczną

1

PIASECZNO Komendant Powiatowy Policji w Piasecznie zaprasza mieszkańców Józefosławia do udziału w debacie społecznej, która odbędzie się w czwartek 22 marca o godz. 19.30. Zostaną omówione problemy mieszkańców związane z lokalnymi zagrożeniami oraz działania policjantów w celu ich przeciwdziałania.

Hasło przewodnie debat społecznych organizowanych przez policjantów brzmi: “Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Tematem spotkań są przede wszystkim lokalne problemy związane z bezpieczeństwem. Podczas debaty w Józefosławiu omówione zostaną, między innymi, zagrożenia zdiagnozowane na podstawie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz priorytetowe działania policjantów w ramach programów „Dzielnicowy bliżej nas” i „Moja Komenda”. Policjanci zwrócą uwagę także na wciąż aktualne zagrożenia dla seniorów, związane z oszustwami.
W najbliższy czwartek 22 marca o godzinie 19.30 zapraszamy do Klubu Kultury, przy ulicy Uroczej 14 ( wejście od ul. Cyraneczki )

AB/KKP

1 KOMENTARZ

  1. Senior w tej wsi(bo taki ma status) to niania ukrainka? Pozostaje,więc jedno zagrożenie: jak w weekend pojadą po słoiki obrobią im mieszkanie bo cieć śpi albo pijany 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię