Policjant aktywny także po służbie. Zatrzymał złodzieja tablic rejestracyjnych

1

Mieszkaniec Radomia na parkingu jednego z piaseczyńskich supermarketów zdemontował tablice rejestracyjne z dwóch samochodów. Miał pecha bo dostrzegł go policjant, który choć był po służbie bez wahania ruszył pościg u ujął 27-latka

Oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie otrzymał wezwanie pod jeden z piaseczyńskich dyskontów. Po przybyciu funkcjonariusze na parkingu sklepowym zastali policjanta z Wydziału Ochrony Placówek Dyplomatycznych w Warszawie, który zauważył kradzież podczas pakowania zakupów do swojego samochodu. Choć był po służbie widząc mężczyznę odkręcającego tablice rejestracyjne z zaparkowanego opla natychmiast zareagował. 27-letni mieszkaniec Radomia próbował ratować się ucieczką, ale policjant okazał się szybszy. Wezwani mundurowi z Piaseczna, przejęli podejrzanego. Po chwili okazało się, że tablice zostały odkręcone nie tylko z opla, ale także ze stojącego obok renault.
27- latek został przewieziony do piaseczyńskiej komendy. Postawa jaką wykazał się interweniujący policjant zasługuje na najwyższy szacunek. Wpisuje się ona doskonale w policyjne motto „Pomagamy i Chronimy”.
– W naszej służbie każdego dnia jesteśmy gotowi nieść pomoc ludziom w potrzebie i reagować na wszystkie przestępcze zachowania – podkreślają policjanci.

AB

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię