Policjantka wygrała radiowóz

3

PIASECZNO Dzielnicowa z Zalesia Górnego st. sierż. Wioletta Domagała odebrała radiowóz, który dla swojej jednostki wygrała w ogólnopolskim konkursie „Policjant, który mi pomógł”

Spośród 106 zgłoszonych kandydatów laureatami konkursu zostało 5 policjantów. St.sierż Wioletta Domagała została nagrodzona w związku z prowadzoną przez nią sprawą dotycząca przemocy w rodzinie. Doceniono jej zdecydowane działanie, empatię i skuteczność. Także w swojej codziennej służbie już od 6 lat wykazuje się zaangażowaniem, wyjątkowym profesjonalizmem, wzorową postawą i umiejętnościami.

Wraz z Komendantem Powiatowym Policji w Piasecznie podinspektorem Pawłem Krauz z rąk Komendanta Głównego Policji gen. insp. Jarosław Szymczyka odebrała statuetkę konkursu, a ponadto Komendant Główny Policji postanowił przydzielić jednostkom organizacyjnym Policji, w których służbę pełnią wyróżnieni policjanci, dodatkowe nowe policyjne radiowozy. Nowy radiowóz będzie służył policjantom z komisariatu w Zalesiu Górnym.

3 KOMENTARZE

  1. Dawanie policjantom radiowozów tylko wtedy, gdy je sobie wygrają jest doskonałym pomysłem. Jak reszta zacznie zapylać na piechotę, to zaraz się „podciągną” w wykonywaniu obowiązków służbowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię