Policjantki uratowały niedoszłą samobójczynię

8

PIASECZNO Policjantki z posterunku w Zalesiu Górnym nie zawiodły! Do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego udzielały pierwszej pomocy przedmedycznej 33-letniej kobiecie, która targnęła się na swoje życie.

Oficer dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie drogą telefoniczną otrzymał informację, że w małej miejscowości pod Piasecznem na swoje życie targnęła się 33-letnia kobieta. Wiadomość pochodziła od jej znajomej, która chwilę wcześniej prowadziła z nią rozmowę za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych.
Dodatkowe informacje zebrane przez dyżurnego zdecydowały o pilnym wysłaniu we wskazane miejsce policyjnej załogi. Damska załoga policyjna z posterunku w Zalesiu Górnym, znajdowała się najbliżej. Policjantki odnalazły kobietę, wezwały pogotowie i przystąpiły do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, którą kontynuowały aż do czasu przybycia ratowników medycznych. Kobieta z przywróconą przytomnością trafiła do szpitala.
– „Pomagamy i chronimy” to nie tylko policyjne motto, tym hasłem policjanci kierują się w swojej codziennej służbie.

KPP/AB

8 KOMENTARZE

  • To nie jest tak…Często wystarczy parę odpowiednich słów,wsparcie,zasianie nadziei.I Taka osoba potrafi wyjśc na prostą i iść dalej niż przeciętni.

 1. Niedawno ratowano w Zalesiu byłą policjantkę. Pomoc i ochrona zadziałały.
  BRAWO PANIE!!!
  Jednak nie uogólniałabym tego slogonu na całe kpp Piaseczno. Jest kilku, którzy niszczą ludzi tylko dlatego, że są świadkami przestępstw, za które nie mają odwagi wziąć się od lat, wspierają oprawców, przestępców do dziś.

  • Dziewczyny GÓRĄ w kpp oprócz damesy powiązanej, która w godz pracy musiała jechać do domu i jako dzielnicowa nie mogła przyjechać na m-ce przestępstwa.

  • Ty kermit tobie to się nudzi bardzo lecz się na łep debilu nie znasz ludzi i problemów z którymi walczą każdego dnia a wypowiadasz się jak byś pozjadał wszystkie rozumy kiedyś się sam utopisz we własnym bagnie żabo bagienna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię