Policyjna akcja nad Wisłą! Nie minął jeszcze miesiąc od tragedii

0

GÓRA KALWARIA W ramach ogólnopolskiej kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” oraz akcji „Bezpieczne wakacje” dzielnicowi wraz z funkcjonariuszami Komisariatu Rzecznego Policji kontrolowali niestrzeżoną plażę w Górze Kalwarii.

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Górze Kalwarii wraz z funkcjonariuszami Komisariatu Rzecznego Policji prowadzą kontrole dzikich plaż oraz niestrzeżonych kąpielisk w rejonie Góry Kalwarii. Dobre warunki atmosferyczne sprawiają, że w tym rejonie pojawia się nie tylko młodzież, ale również całe rodziny. Niestety niektórzy zapominają o rozwadze i ostrożności.

Nie minął jeszcze miesiąc od tragedii, do której doszło przy piaszczystym brzegu Wisły. Trzej chłopcy przechadzali się po płyciźnie. Nagle zapadł się pod nimi piach, a rzeczny wir zaczął wciągać nastolatków. Jeden zdołał się wydostać, pozostałych dwóch niestety się nie uratowało. Ciała 16-latka i jego 17-letniego brata odnaleziono dopiero dwa dni później.

Bezpieczna kąpiel odbywa się w wyznaczonym miejscu, pod czujnym okiem ratownika, który przybędzie z pomocą, kiedy będziemy jej potrzebować – przypominają policjanci. – Pamiętajmy o tym i wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię