Policyjna akcja świąteczna

0

POWIAT Stróże prawa z piaseczyńskiej komendy w tym roku postanowili zamienić się w niebieskich pomocników świętego Mikołaja. Zorganizowali świąteczną zbiórkę by pomóc tym, których życie nie jest usłane płatkami róży. Warto pomagać!

Kierownictwo jednostki, a także policjanci z wydziałów prewencji, ruchu drogowego i pracownicy cywilni z piaseczyńskiej komendy zorganizowali przedświąteczną zbiórkę.  Przyłączyli się do niej także funkcjonariusze z Konstancina-Jeziorny oraz Góry Kalwarii.

Chcieliśmy w ten sposób pomóc tym, którzy tej pomocy potrzebują, podarować cenny dar, jakim jest bezinteresowna pomoc. Dołączyliśmy do akcji „I Ty możesz zostać świętym Mikołajem” i zmieniając się w niebieskich pomocników wspomogliśmy potrzebującą rodzinę z gminy Piaseczno– mówi nadkom. Jarosław Sawicki

Policjanci i pracownicy komendy bardzo chętnie włączają się w tego typu akcje, pomoc potrzebującym jest dla nich bowiem największą satysfakcją. Doskonale też wiemy, że im więcej dajesz od siebie tym więcej otrzymujesz.

Mamy nadzieję, że dzięki przekazanym prezentom, te święta będą dla kogoś radosne, a na buziach dzieci pojawią się duże uśmiechy.

 

Źródło: kpp

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię