Policyjna interwencja na Tukanów

1

PIASECZNO Do piaseczyńskich policjantów wpłynęło zgłoszenie dotyczące nieprawidłowego parkowania pojazdów na ulicy Tukanów w Piasecznie.

Na komendę w Piasecznie wpłynęło zgłoszenie o nieprawidłowo zaparkowanych samochodach na ul. Tukanów. Interwencja funkcjonariuszy zakończyła się sporządzeniem 7 wniosków o ukaranie. Kierujący niestosujący się do znaku „B-36” muszą liczyć się z konsekwencjami swojego zachowania.

1 KOMENTARZ

  1. komentator rewelka – muszą się liczyć z konsekwencjami swojego zachowania, bo przed postawieniem nie liczyli się z kosekwencjami ot tak każdy podjechał a co tam zapłace te ile tam trzeba + plus punkty do biedronki jak policja odjechała to zaparkował jeszcze raz i sam 112 halo mało mi mało dawaj ten patrol tu jeszcze raz bo masochizm drogowy ten to mnie rozgrzewa. atak w ogóle to ludzie parkują za tym znakiem bo tak lubią swoją drogą bawią mnie te wszystkie tabliczki na murach czy płotach ze stylizowanym znakiem B36 zakaz parkowania – albo że zostanie odholowany tyle że żaden cety na umyśle nie zajrzy do rozporządzenia o znakach wszystko co dotyczy tego znaku ma się odbywać za nim więc jeżeli nawet jest przepisowy itd itd to obowiązuje na waszej posesji a nie przed znakiem deb……..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię