Policyjny pościg jak w sensacyjnym filmie!

14

KONSTANCIN-JEZIORNA Wczoraj wieczorem w Konstancinie-Jeziornie doszło do scen rodem z hollywoodzkich produkcji filmowych. To jednak nie był film! Kierowca audi nie zatrzymał się na wezwanie policji i podjął desperacką próbę ucieczki. Policjanci ruszyli w pościg

Było ok. godz. 21 gdy mężczyzna jadący audi nie zatrzymał się na przejeździe kolejowym. Policjanci używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych próbowali go zatrzymać. Bez powodzenia. Audi przyśpieszyło i rozpoczęło szaleńczą ucieczkę, odbijając w boczne uliczki.
– Zachowanie kierowy stwarzało zagrożenie dla innych pojazdów oraz pieszych – informuje kom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.
Rajd uciekiniera początkowo odbył się rejonie ulic: Południowej, Zielonej, Świeżej i Bielawskiej. W pewnym momencie uciekające audi zajechało drogę prawidłowo jadącemu seatowi, który uderzył w radiowóz. Policjanci ocenili, że straty nie są zbyt duże i kontynuowali pościg.
Audi ruszyło ulicą Bielawską w stronę ronda Armii Krajowej pokonując je pod prąd i ścinając znak drogowy. Gnając ulicą Piaseczyńską w kierunku Piaseczna uciekinier nagle skręcił w ulicę Ciechanowską, a następnie w Kabacką w stronę Konstancina. Policjanci nie przerywali pościgu, a gdy wreszcie zajechali zbiegowi drogę ten próbował staranować radiowóz.
Funkcjonariusze wybiegli z rozbitego auta, wybili boczną szybę w audi i wyciągnęli mężczyznę. Okazał się nim 39-letni mieszkaniec Konstancina-Jeziorny. Miał przy sobie marihuanę i był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało 1,5 promila. Jak wynika z policyjnych ustaleń zatrzymany w przeszłości był powiązany z nieistniejącą już zorganizowaną grupą przestępczą tzw. „Bukaciaka”.

AB

14 KOMENTARZE

  1. Dymsza posprzedawał ludzi żeby wyjść z Rakowieckiej przed świętami!!! Teraz znowu posprzedaje, wyjdzie, wyklepie audi, i znowu będzie pijany jeździł

  2. Taki artykuł napisali o Bukaciakowym ,,przestępcy”, taki pościg za nim zrobili a Dysze dziś wypuścili. Znowu współpracował gej!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię