Policyjny pościg za 37-latkiem

5

PRAŻMÓW 37-latek nie zatrzymał się do kontroli drogowej pod Prażmowem. Policjant z ruchu drogowego nie odpuścił i po niemal 24 godzinach zatrzymał go pod Warszawą na krajowej „7”

Policyjny patrol z piaseczyńskiej drogówki, prowadząc kontrolę drogową pod Prażmowem dał sygnały do zatrzymania kierowcy opla. Ten jednak zamarkował najpierw zamiar zatrzymania, by po chwili wdepnąć na gaz. Funkcjonariusze podjęli pościg, a w poszukiwania uciekiniera zaangażowali się inni funkcjonariusze. Przez niemal 24 godziny tożsamość sprawcy oraz dokładne numery rejestracyjne pojazdu nie były znane.

Jednak policjant z ruchu drogowego nie odpuścił, a poprowadzone przez niego ustalenia i osobiste zaangażowanie doprowadziło do zatrzymania uciekiniera na drodze krajowej numer „7” pod Warszawą.

CZYTAJ TAKŻE:  Pracownicy Cywilni to niewidzialne serce formacji

Okazało się, że 37-letni mieszkaniec gminy Piaseczno ma dożywotni zakaz kierowania pojazdami. Ponadto wewnątrz opla mundurowi znaleźli również narkotyki, wycinarkę do katalizatorów oraz atrapę broni. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Funkcjonariuszowi z wydziału ruchu drogowego gratulujemy doskonałego rozpoznania i przyjętej taktyki.

5 KOMENTARZE

  1. Pod Prażmowem dodał ostro gazu i już po 24 godzinach znalazł się na drodze krajowej numer “7” pod Warszawą.
    Czy ten 37-latek dosiadał może żółwia?
    Czy areszt jest za karmienie żółwia „speedem” w celu zmuszenia go do galopu?
    A co policjanci zrobili z żółwiem? Czy w policyjnej stołówce serwowano może ostatnio zupę żółwiową?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię