Policyjny węch nie zawiódł! Zatrzymano obcokrajowca z kilogramem marihuany

0

LESZNOWOLA W samochodzie 29-letniego obywatela Wietnamu policjanci znaleźli ponad kilogram marihuany. Mężczyzna zwrócił na siebie uwagę próbując się ukryć w swoim aucie.

Policjanci z lesznowolskiego komisariatu dbali o bezpieczeństwo mieszkańców podczas nocnej służby. Około godziny 2:00 w trakcie patrolu miejscowości Jabłonowo zwrócili uwagę na pojazd stojący w zaciemnionym miejscu. Po zbliżeniu się do auta zauważyli siedzącego w środku mężczyznę, który na ich widok najpierw próbował schować się, a następnie się oddalić.

Mundurowi natychmiast podjęli interwencję uniemożliwiając ucieczkę. W czasie kontroli poczuli silną woń marihuany wydobywającą się z wnętrza samochodu. Po dokładnym przeszukaniu auta patrolowcy znaleźli cztery torby z zawartością zielonego suszu roślinnego. Badanie laboratoryjne wykazało, że jest to marihuana o wadze ponad jednego kilograma.

29-letni obywatel Wietnamu trafił do policyjnej celi. Śledczy z Lesznowoli wystąpili z popartym przez prokuratora wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztowania wobec mężczyzny. Decyzją Sądu Rejonowego w Piasecznie spędzi on teraz najbliższe trzy miesiące w areszcie. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawa ma charakter rozwojowy, policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań w tej sprawie.

AB/KPP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię