Polska 2050 Szymona Hołowni zaprasza na spotkanie

0

PIASECZNO Spotkanie z cyklu “Stabilna Gospodarka” odbędzie się w poniedziałek 19 czerwca o godzinie 18:00 w Centrum Edukacyjno – Multimedialnym Biblioteki Publicznej w Piasecznie, al. Jana Pawła II 55.

– Żyjemy w czasach, w których coraz ciężej zaplanować swoje wydatki – zauważają organizatory spotkania. – W czasach, w których nierzadko musimy wybierać czy zapłacimy rachunki, czy ratę kredytu, albo czy pójdziemy na prywatną wizytę u lekarza, bo do tego z NFZ dostać się nie możemy. Jest jednak grupa Polek i Polaków, która pomimo przeciwności – pomimo kolejnych działań rządu, który wciąż zmienia prawo, napędza inflację, komplikuje podatki – pracuje wytrwale na nasz wspólny dobrobyt, dzięki której nasz kraj wciąż się rozwija: Przedsiębiorczynie i Przedsiębiorcy – podkreślają inicjatorzy spotkania.

– Prowadzisz własną działalność? Wiesz więc doskonale, o czym mówimy. Wiesz też dobrze, że najwyższy czas to zmienić. Dlatego już 19. czerwca 2023 roku zapraszamy Was na spotkanie otwarte z przedstawicielami Polska 2050 Szymona Hołowni oraz posłem Pawłem Zalewskim, wraz z ekspertem i przedsiębiorcą Ryszardem Wojtkowskim – zapowiadają organizatorzy spotkania. – Wiemy, że system prawny musi zacząć wspierać właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. To na podstawie spotkań z ponad tysiącem małych i średnich przedsiębiorców wypracowaliśmy naszych 10 propozycji skierowanych właśnie do Was. To Wy jesteście największymi ekspertami w swoich dziedzinach. Chcemy porozmawiać z Wami o naszych pomysłach by wysłuchać Waszych uwag i opowiedzieć o tym, jak w przyszłości mogłoby wyglądać prowadzenie działalności gospodarczych – zapowiadają członkowie Koła Partii Okręg Wyborczy 20 Polska 2020 Szymona Hołowni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię