Pomniki nieudolności piaseczyńskich władz – część 3

0
MATERIAŁ SFINANSOWANY PRZEZ KWW NASZA GMINA - NASZ POWIAT

PIASECZNO Mleczarnia w Piasecznie powstała w 1928 roku jako Dom Ludowy. Pełniła funkcję zlewni mleka, ale tutaj mieściła się biblioteka oraz dom kultury dla rolników. Budowa tego obiektu była dużym wydarzeniem, a pierwszą cegłę wmurował osobiście ówczesny prezydent Ignacy Mościcki. Pięć lat temu budynek został wywłaszczony i przejęty przez gminę Piaseczno. Toczyły się gorące dyskusje o jego przeznaczeniu, płynęły miesiące i lata.

Jest rok 2024, kończy się kadencja i dziś już nie mamy wątpliwości, że burmistrz Piaseczna Daniel Putkiewicz u zbiegu ulicy Jana Pawła II i Dworcowej postanowił stworzyć pomnik nieudolności piaseczyńskich władz.

– Jako burmistrzyni Piaseczna nie mogłabym zasnąć w w cieniu tego pomnika – mówi Joanna Otręba, kandydatka na burmistrzynię Piaseczna. – Startuję na burmistrzynię by uporządkować tę część miasta.

Joannie Otrębie towarzyszą: Anna Kostyrka, która kandyduje także do rady powiatu oraz Maciej Dłużniewski, kandydat do rady miejskiej w Piasecznie. To właśnie ich Joanna Otręba widziałaby jako swoich zastępców.

Piaseczno potrzebuje zmian! Czas odsunąć partyjne władze i stworzyć niezależny samorząd, który będzie pracował dla dobra mieszkańców, a nie realizował partyjne interesy.

MATERIAŁ SFINANSOWANY PRZEZ KWW NASZA GMINA - NASZ POWIAT

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię