Pomniki nieudolności piaseczyńskich władz – część 4

0
Materiał sfinansowany przez KWW Nasza Gmina - Nasz Powiat

Budowę sali widowiskowej w Piasecznie planuje się od dziesięcioleci. W ostatnich latach próbowano zlokalizować ją na terenie piaseczyńskiej kolejki wąskotorowej. Mija kolejna kadencja, a inwestycji nie tylko nie zrealizowano, ale nawet nie rozpoczęto.

Ba! Porzucono nieszczęśliwy pomysł by lokalizować obiekt na terenie zabytkowej wąskotorówki i wymyślono kolejną kuriozalną lokalizację. Co nasz czeka? Dziesiątki planów i koncepcji, setki tysięcy złotych wydanych na wizualizację, które nigdy nie staną się rzeczywistością. Jest rok 2024 a w Piasecznie wciąż nie ma miejsca by zorganizować większe wydarzenie kulturalne. Brak sali widowiskowej w Piasecznie to kolejny pomnik nieudolności władz Piaseczna.
– Chcę te pomniki burzyć – zapowiada Joanna Otręba, kandydatka na burmistrzynię Piaseczna. – W niedzielę 7 kwietnia potrzebuje Waszej siły by swoimi kobiecymi rękami udźwignąć młot. Wymazać obraz wstydu, stagnacji i marazmu, do którego zbyt wiele osób zaczyna się przyzwyczajać i z nim godzić.

Joannie Otrębie towarzyszą: Anna Kostyrka, która kandyduje także do rady powiatu oraz Maciej Dłużniewski, kandydat do rady miejskiej w Piasecznie. To właśnie ich Joanna Otręba widziałaby jako swoich zastępców.

Piaseczno potrzebuje zmian! Czas odsunąć partyjne władze i stworzyć niezależny samorząd, który będzie pracował dla dobra mieszkańców, a nie realizował partyjne interesy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię