Pomniki nieudolności piaseczyńskich władz – część 5

3
Materiał sfinansowany przez KWW Nasza Gmina - Nasz Powiat

W Piasecznie wciąż nie ma wielopoziomowego parkingu przy stacji PKP, który planowany jest już od kilkunastu lat. Wielopoziomowe parkingi powstały już dawno w wielu podwarszawskich gminach. Jest rok 2024, kończy się kadencja, a nasz burmistrz inwestycji nie tylko nie zrealizował, ale nawet nie podjął.

Joannie Otrębie, kandydatce na burmistrzynię Piaseczna towarzyszą: Anna Kostyrka, która kandyduje także do rady powiatu oraz Maciej Dłużniewski, kandydat do rady miejskiej w Piasecznie. To właśnie ich Joanna Otręba widziałaby jako swoich zastępców.

Piaseczno potrzebuje zmian! Czas odsunąć partyjne władze i stworzyć niezależny samorząd, który będzie pracował dla dobra mieszkańców, a nie realizował partyjne interesy.

3 KOMENTARZE

  1. METRO MERTO .METRO KUZWAS .niech orzedluzą!!!! yo ich eybierxemy. cis istatnio ktodcporuszyl ten temat niemozliwy !!!! kurdeee metro pid lasem kabackim chcemy !!!!

  2. Kolejny pomnik nieudolności to oczyszczalnia ścieków w Wólce Kozodawskiej. Obecna władza chce rozbudować ten zatruwający okolicę obiekt pomimo tego, że po drugiej strony uliczki są osiedla mieszkaniowe. Podpisana została umowa na odbiór 800 m3 na dobę z gminy Prażmów w cenie niższej niż płacą mieszkańcy gminy Piaseczno. My mamy też sfinansować rozbudowę i w przyszłości odszkodowania dla okolicznych mieszkańców po wejściu ustawy odorowej. Obecna władza powinna się wstydzić, że z powodu swojej nieudolności, zaniedbań i niezrozumiałych pobudek zatruwa przestrzeń gdzie mieszkają ludzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię