Pomóżcie!!! Poszukiwany sprawca kradzieży [FILM]

4

GÓRA KALWARIA Policjanci z Komisariatu w Górze Kalwarii poszukują mężczyzny, który dokonał kradzieży roweru o wartości 1800 zł. Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu sprawcy prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Górze Kalwarii tel. nr 47 724 58 80.

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego z Góry Kalwarii prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru o wartości 1800 zł. Do zdarzenia doszło 26 sierpnia 2022 r. pod jednym ze sklepów w Górze Kalwarii na ul. Wojska Polskiego. Sprawcę zarejestrowały kamery monitoringu.

Mężczyzna: szczupłej budowy ciała, około 175 cm wzrostu, ubrany był w niebieską koszulkę z jasnymi napisami, jasne krótkie spodenki, czarne buty sportowe, ciemną czapkę z daszkiem, na ramionach miał złożony jasny plecak.

Każdy, kto rozpoznaje sprawcę z nagrania lub posiada istotne informacje, mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości – proszony jest o kontakt z dyżurnym Komisariatu w Górze Kalwarii pod nr. tel. 47 724 58 80 bądź mailowo: [email protected] podając nr. KP-GK 3251/22.

4 KOMENTARZE

      • Jak wszystko dają, to i prywatna osoba może zasponsorować rower… A co, nie należy się za darmo?

        A tak serio, to za te kradzieże powinny łapy i nogi ucinać…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię