Pomóżmy Michałowi! Czasu jest naprawę niewiele

1

PIASECZNO 20-letni Michał Lorens, uczeń piaseczyńskiego liceum i mieszkaniec Józefosławia ma trzecią wznowę ostrej białaczki limfoblastycznej. Poprzednie kuracje udało się sfinansować dzięki wsparciu wspaniałych i bezinteresownych ludzi

Obecnie jedyną szansą jest leczenie w Chinach. Terapia nazywa się Car-T cells. Już raz Michał był leczony tą metodą i była ona bardzo skuteczna. Niestety, ponieważ białaczka zmutowała, terapia musi być powtórzona, tylko teraz trzeba tak zmodyfikować limfocyty Michała, żeby zwalczyły postać, która jest obecnie. Te Chiny, ta podróż życia już teraz trzymają Michała na duchu. Gdyby nie dostał tej szansy, prawdopodobnie nie chciałby się już dalej leczyć! 20 lat to nie jest czas na umieranie. Liczy się dosłownie każda złotówka. Obecnie zostało nam 7 dni za zebranie brakujących jeszcze 130 tys zł- tak wiele i tak niewiele dzieli nas od kupienia Michałowi biletu do stacji ŻYCIE.

Pomóc można za pośrednictwem strony www.siepomaga.pl1 KOMENTARZ

  1. Kochani pomóżmy, już tak niewiele zostało ???? Michał Wałcz Chłopaku???>>> Tyle ciepłych słów jest tam kierowanych do Michała…. Michał- wracaj do zdrowia, Przylatuj do Polski i zobacz dla ilu ludzi Twój los nie jest obojętny….Dla jakiej masy jesteś WAŻNY…Kochani Wszyscy wspieraj Michala jak potrafia.Dolaczmy wiec pokazmy Michalowi ze nie jest sam z ta Walka o Zycie. WSPARŁO 8 627 OSÓB??
    442 135 zł (89,95%)
    BRAKUJE JESZCZE 49 355 ZŁ ??????

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię