Poprawią drogę dojazdową do stadionu

0

PIASECZNO Niedawno zostały zmodernizowane chodniki wzdłuż ulicy 1 maja, utworzono też nowe miejsca parkingowe do parkowania bokiem. – Szkoda tylko, że przy okazji tych prac zniszczono nawierzchnię na naszej drodze. Ciekawe czy gmina zamierza ją poprawić – zastanawia się pan Przemek, jeden z mieszkańców


Niedawno gmina zlikwidowała kilkanaście miejsc parkingowych wzdłuż ulicy 1 Maja, przy skrzyżowaniu z aleją Kalin. Zamiast nich powstał chodnik oraz kilka miejsc do parkowania bokiem.
– Te prace spowodowały zniszczenie asfaltu na 1 Maja – mówi pan Przemek, nasz czytelnik. – Najgorzej jest na skrzyżowaniu z aleją Kalin. Próbowałem dowiedzieć się czegoś w gminie, ale odesłali mnie z kwitkiem. Tymczasem żwir spod kół sypie się na prawo i lewo, a jak popada od razu tworzą się kałuże. Tak ma to teraz wyglądać? – dopytuje zdegustowany mężczyzna. Z naszych informacji wynika, że już niedługo nawierzchnia na 1 Maja zostanie poprawiona. Najpierw droga ma być frezowana. Po uzupełnieniu warstwy podbudowy na ulicy pojawi się nowa, asfaltowa nakładka. Jest szansa, że prace te zostaną przeprowadzone jeszcze we wrześniu.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię