Pora na seniora! Bal w Prażmowie

0

PRAŻMÓW  W gminie Prażmów z inicjatywy nowo powstałej Rady Seniorów Gminy Prażmów odbył się Bal Seniorów

 

Świetny pomysł, bardzo dobra organizacja, doskonała atmosfera i zabawa – tak najkrócej można podsumować Bal Seniorów Gminy Prażmów, który odbył się 11 lutego w Sali OSP w Woli Prażmowskiej (fotorelacja:www.facebook.com/GminaPrazmow).

Bal zorganizowano z inicjatywy nowo powstałej Rady Seniorów Gminy Prażmów, dzięki wsparciu władz gminy. Przewodniczącą Rady Seniorów jest mieszkanka Krępy Elżbieta Szczepańska.

– To dopiero początki naszej działalności i przede wszystkim chcemy poznać oczekiwania naszych seniorów – mówi Elżbieta Szczepańska. – Na balu była dostępna do wypełnienia ankieta „Co Pan/Pani chcielibyście, aby w naszej gminie zorganizować”. Wymieniliśmy trzy grupy działań: zajęcia sportowo-rekreacyjne, zajęcia kulturalno-edukacyjne i wycieczki. Największe zainteresowanie wzbudziły: zabawy taneczne, zajęcia gimnastyczne, jednodniowe wycieczki – np. do teatru, kina, filharmonii lub na występy kabaretów – oraz korzystanie z pływalni czy nordic walking. Na najbliższym zebraniu Rady Seniorów przedstawimy zebrane propozycje i przedyskutujemy możliwości ich realizacji, oczywiście w porozumieniu i przy współpracy z władzami naszej gminy. Pamiętajmy, że Rada Seniorów jest organem doradczym wójta gminy, nie możemy mieć np. własnych funduszy. Ale sukces Balu Seniorów pokazuje, że można wiele zdziałać przy dobrej współpracy z władzami gminy – dodaje przewodnicząca.- Gorąco dziękujemy za wsparcie naszego pomysłu i… liczymy na dalszą życzliwość. Zapraszam wszystkich – nie tylko seniorów – do współpracy. Kontakt:[email protected]

 

Gmina Prażmów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię