Portal dla przedsiębiorców

4

PIASECZNO/PROMOCJA Nowy portal to przedsięwzięcie samorządu skierowane do przedsiębiorców z terenu gminy Piaseczno


Na stronie www.przedsiebiorcze.piaseczno.eu będą się znajdować aktualne wiadomości dotyczące bezpośrednio przedsiębiorców. Będą to informacje o szkoleniach i wydarzeniach, stała rubryka o możliwości pozyskiwania środków zewnętrznych oraz baza przedsiębiorców z naszego terenu. Ponadto będziemy pośrednikiem w przekazywaniu informacji zarówno z innych instytucji państwowych, jak i z instytucji otoczenia biznesu.

– Poprzez nową stronę będziemy mogli komunikować się z Państwem w szerszy sposób niż za pośrednictwem gazet. Wiemy też, że obecnie większość procesów w biznesie odbywa się w sieci – mówi Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Daniel Putkiewicz.

Mamy pomysły, ale czekamy na informacje z Państwa strony, ponieważ to Państwo prowadzicie swój biznes. Na nowo powstałej stronie znajduje się formularz kontaktowy, czekamy więc na Państwa opinie i sugestie – zachęca II zastępca burmistrza Robert Widz.
W ostatnich latach w naszej gminie notujemy wzrost liczby podmiotów gospodarczych, co pociąga za sobą zwiększenie wpływów do budżetu gminy oraz utrzymanie niskiego bezrobocia. Na terenie gminy działa ponad dziesięć tysięcy podmiotów gospodarczych.

– Niestety, obecna sytuacja w naszym kraju powoduje liczne utrudnienia w prowadzeniu działalności gospodarczej. Dostrzegamy ten fakt i staramy się pomóc w zakresie naszych możliwości, tak aby przetrwali Państwo ten trudny czas – mówi burmistrz Daniel Putkiewicz.

Nowa strona internetowa przedsiebiorcze.piaseczno.eu jest tylko jednym z narzędzi, za pomocą których samorząd chce zaktywizować i zintegrować przedsiębiorców oraz wyjść do nich z konkretnymi pomysłami i propozycjami.

Biuro Promocji i Kultury Gminy Piaseczno

4 KOMENTARZE

    • Pozwolę sobie nie do końca się zgodzić.
      Bo któż jest lepszym „biznesmenem”, niż człowiek, który na ogół niewiele umie, na niczym się nie zna, w życiu normalnie nie pracował, często jest po prostu pospolitym głupkiem, a mimo to jakimś sposobem potrafi sobie (a często też własnemu potomstwu oraz rodzinie i kolegom) zapewnić wygodne, dostatnie życie na koszt społeczeństwa (podatników, jak kto woli)? W tej „dyscyplinie” z politykami może się równać chyba tylko kler.
      Ergo: prowadzić to powinien właśnie albo polityk albo ksiądz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię