Porzucony samochód przy Słonecznej. Policja ustaliła właściciela

1

LESZNOWOLA Mieszkańcy alarmują, że przy ulicy Słonecznej, niedaleko skrzyżowania z ul. Postępu w Kolonii Lesznowola od kilku miesięcy stoi stary ford. – Należy go stamtąd jak najszybciej zabrać, bo tamuje ruch – twierdzi pan Piotr, który każdego dnia przejeżdża ruchliwą drogą


Ford stoi w tym miejscu już kilka miesięcy

Osobowy ford stoi tuż przy krawędzi jezdni i jest zwrócony przodem w kierunku Piaseczna. Auto ma tablice rejestracyjne.
– Nie wiem, dlaczego policja nie usunie tego samochodu? – dziwi się pan Piotr. – Kilka razy omal nie zawadziłem o niego lusterkiem mojego busa. Jadący ulicą kierowcy często są zdezorientowani. Hamują zastanawiając się, czy ford zaraz nie włączy się do ruchu… Niewiele osób wie, że to auto zostało porzucone.
Sprawę znają policjanci z komisariatu w Lesznowoli, którzy dotarli do poprzedniego właściciela pojazdu, mieszkańca Sochaczewa.
– Ten pan sprzedał jednak forda mieszkańcowi powiatu otwockiego – mówi nadkom. Jarosław Sawicki z KPP w Piasecznie. – Znamy już jego personalia i wkrótce zobligujemy go do zabrania samochodu. Ford nie stanowi zagrożenia dla płynności ruchu, nic też z niego nie wycieka.

TW

1 KOMENTARZ

  1. Czy samochód nie stoi na wjeździe do czegoś?
    Ze zdjęcia nie widać w jakiej stoi odległości od znaku drogowego (czy nie zasłania go kierowcy jadącemu niskim samochodem)?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię