Pościg za mercedesem

0

PIASECZNO Policjanci z wydziału kryminalnego po pościgu zatrzymali mercedesa, którym poruszali się sprawcy kradzieży w jednej z drogerii. Okazało się, że czterech obywateli Ukrainy, kradzieży dokonywało zarówno w Piasecznie, jak i w Warszawie.

Dzięki czujności oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie, informacja o kradzieży w jednej z drogerii dotarła natychmiast do wszystkich policyjnych załóg. Wskazanego w komunikacie czerwonego mercedesa, jako pierwsi zauważyli policjanci z wydziału kryminalnego. Włączone sygnały dźwiękowe i świetlne nie ostudziły jednak kierowcy mercedesa. Pojazd z ogromną prędkością skierował się w stronę Konstancina- Jeziorny. Dalej dzięki przeprowadzonej przez służbę dyżurną koordynacji do działań włączyli się policjanci z tutejszego komisariatu. Droga została zablokowana, a po dynamicznym zatrzymaniu, w ręce policjantów wpadło czterech obywateli Ukrainy, w tym jedna kobieta.

CZYTAJ TAKŻE:  Uciekał przez pół powiatu. Trwa policyjna obława

Odzyskano skradziony towar za niemal 1 200 złotych, i okazało się, że nie była to ich pierwsza kradzież. Z policyjnych ustaleń wynika, że 39-letnia kobieta oraz jej 38, 32 i 29- letni wspólnicy dokonywali podobnych przestępstw w Piasecznie i w Warszawie. W ich pojeździe ujawniono także niewielką ilość marihuany. Badanie wykaże, czy kierowca prowadził samochód pod wpływem środków odurzających.

 

Źródło: KPP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię