Posiadał narkotyki, broń palną i kradzione narzędzia budowlane!

0

PIASECZNO Najbliższe trzy miesiące 27-letni mężczyzna zatrzymany przez policję spędzi w areszcie śledczym. Postawiono mu cztery zarzuty karne

W czasie działań operacyjnych prowadzonych przez piaseczyńskich kryminalnych zatrzymano do kontroli drogowej kierowcę mitsubishi. Okazało się, że 27-latek prowadzący auto nigdy nie posiadał prawa jazdy. Próbował przekonać funkcjonariuszy do odstąpienia od czynności służbowych, wręczając kilka tysięcy złotych łapówki. Mężczyzna został osadzony w policyjnej celi.
Dalsze czynności kryminalni podjęli w miejscu zamieszkania zatrzymanego. Tam znaleziono 230 gramów amfetaminy i 250 gramów marihuany. W mieszkaniu znajdował się też broń i amunicja.
Ponadto na przyległym do domu terenie odnaleziono skradzione w ostatnim czasie urządzenia budowlane o wartości 50 tysięcy złotych.
Mężczyzna usłyszał łącznie cztery zarzuty karne. Złożony został wniosek do prokuratury rejonowej o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu, do którego sąd się przychylił. Sprawa ma charakter rozwojowy, a 27-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w jednym z aresztów śledczych.

AB/KPP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię