Poszukiwani wolontariusze Szlachetnej Paczki

2

KONSTANCIN-JEZIORNA W Konstancinie ruszyła rekrutacja wolontariuszy Szlachetnej Paczki. Ogólnopolska, doroczna akcja co roku niesie pomoc tysiącom potrzebujących


Zadaniem wolontariuszy jest m.in. przeprowadzanie wywiadów środowiskowych i wybieranie osób, które nie ze swojej winy znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i najbardziej potrzebują pomocy. Dla tych osób przygotowywane są później paczki z najpotrzebniejszymi produktami, które trafiają do nich przed świętami Bożego Narodzenia. W tym roku liderem Szlachetnej Paczki w Konstancinie-Jeziornie jest Krzysztof Bajkowski.
– Zachęcam wszystkich do zaangażowania się w tę szczytną inicjatywę – mówi. – Wspólnie pomóżmy ludziom, na których spadły niezawinione problemy wyrwać się z zaklętego kręgu biedy, trudności i bezsilności.
Chętni mogą zgłaszać się za pośrednictwem facebooka.

TW

2 KOMENTARZE

  1. Czy to nie jest TA Wiosna-co ksiundz mobbingował pracowników, a jego kolega też ksiundz roztrwonił kaskę na doradców co by koloratkowe zostały przy żłobie ?
    Super inicjatywa, zawsze chętnie pomogę ale bez pośrednictwa kieckowych leni.Jak świat światem nie widziałem bezinteresownego. Do roboty i uczciwie podatki płacić -jak inni.Lenie !

  2. W Szlachetnej Paczce – już nie jest szefem x. Stryczek od dłuższego czasu. A tak w ogóle to można mieć zastrzeżenia do byłego lidera SZP albo obencego WOŚP – lecz najważniejsze jest dobro które niosą obydwa te bardzo dobre projekty!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię