Poszukiwany 22-latek myślał, że jest sprytny

0

PIASECZNO Mimo młodego wieku, sądy i prokuratury wydały za nim 12 podstaw poszukiwawczych. 22-latek wyjechał do Gdańska i tam ukrywał się przed stróżami prawa, którzy poszukiwali go w związku z licznymi oszustwami. Mężczyzna został zatrzymany i trafił za mury zakładu karnego.

Dzięki konsekwentnej i żmudnej pracy piaseczyńskich kryminalnych za mury zakładu karnego trafił poszukiwany 22-latek. Mimo młodego wieku za mężczyzną zostało wydanych aż 12 podstaw poszukiwawczych, w tym 2 listy gończe.

Mężczyzna miał na swoim koncie ponad roczną „odsiadkę”, a do odbycia zasądzonej mu kary wcale się nie spieszył. Z Piaseczna wyjechał nad morze, najwidoczniej sądząc, że dzięki temu uniknie odpowiedzialności za swoje czyny popełnione w przeszłości. Jego plany pokrzyżowali mu jednak piaseczyńscy funkcjonariusze, którzy dzięki pracy operacyjnej ustalili, dokładny adres pod którym mieszkał poszukiwany przez nich 22-latek. W czwartkowy poranek, wspólnie z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, zapukali do drzwi jego mieszkania. Mężczyzna nie krył zdziwienia i był bardzo zaskoczony. Miał nadzieję, że odległość dzieląca Piaseczno i Gdańsk zapewni mu bezpieczeństwo i bezkarność. Policjanci udowodnili mu jednak, że bardzo się mylił.

Jeszcze tego samego dnia 22-latek znalazł się za murami zakładu karnego w którym na podstawie decyzji Sądu Rejonowego w Łodzi i Poznaniu spędzi blisko 14 miesięcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię