Poszukiwany na podstawie dwóch listów gończych zatrzymany w Zalesiu Górnym

0

PIASECZNO Ponad 4 miesiące w zakładzie karnym spędzi 35-latek zatrzymany przez policjantów piaseczyńskiego referatu patrolowo-interwencyjnego. Mężczyzny poszukiwali funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie na podstawie listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy w Lubartowie oraz Radomiu.

Sądy Rejonowe w Lubartowie oraz Radomiu skazały 35-letniego obywatela Bułgarii na karę ponad 4 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna nie zamierzał jednak samodzielnie stawić się do zakładu karnego, więc poszukiwania za nim wszczęli funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie.

Te zakończyły się we wtorkowy poranek. Policjanci piaseczyńskiego referatu patrolowo-interwencyjnego uzyskali informację o tym, że poszukiwany mężczyzna przebywa w jednym z domów na terenie Zalesie Górnego. Udali się więc pod wskazany adres. Drzwi otworzył im zaskoczony 35-latek, który nie spodziewał się wizyty stróżów prawa. Widać było jednak, że jest zdenerwowany jakby domyślał się jaki może być cel wizyty mundurowych. Sprawdzenie w policyjnym systemie potwierdziło, że mężczyzna ma na swoim koncie „odsiadkę”. Został więc zatrzymany, a po wykonaniu niezbędnych czynności – osadzony w jednostce penitencjarnej. Tam odbędzie karę pozbawienia wolności wyznaczoną mu przez sądy.

 

KPP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię