Poszukiwany pijany kierowca

1

GÓRA KALWARIA Policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii zatrzymali 31-latka, który prowadził audi mając ponad 2 promile. Okazało się, że był on także poszukiwany, a ponadto do 2022 roku posiadał całkowity zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi

Późnym wieczorem policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii zatrzymali kierowcę audi, który miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. O niebezpiecznym kierowcy, niekontrolującym swojej jazdy poinformował inny uczestnik ruchu. Na bieżąco opisywał funkcjonariuszom przebieg trasy, którą od granic Warszawy przemierzyło audi.
Po zatrzymaniu pijanego kierowcy w policyjnym systemie informatycznym odnaleziono informacją o tym, że mężczyzna jest również poszukiwany. To jednak nie wszystko, dalsze ustalenia wykazały, że 31-letni mieszkaniec Łukowa do 2022 roku ma całkowity zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Teraz nie uniknie odpowiedzialności karnej.
– Na szacunek zasługuje postawa jaką wykazał się anonimowy kierowca, który konsekwentnie i do samego zatrzymania informował policjantów o manewrach i położeniu audi – podkreślają policjanci.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię