Poszukiwany, policja prosi o pomoc!

1

PRAŻMÓW Policjanci wydziału dochodzeniowo – śledczego piaseczyńskiej komendy poszukują sprawcy kradzieży perfum o wartości blisko 2000 złotych. Do zdarzenia doszło na terenie jednej z drogerii w Prażmowie. Związek z tym zdarzeniem może mieć mężczyzna, którego zarejestrowały kamery monitoringu. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia prosimy o kontakt z policjantami.

Policjanci piaseczyńskiego wydziału dochodzeniowo – śledczego prowadzą postępowanie w kradzieży ferum o wartości blisko 2000 złotych. Do zdarzenia doszło 15 stycznia 2024 roku na terenie jednej z drogerii kosmetycznych w Prażmowie.

Funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie z monitoringu, które zarejestrowało wizerunek mężczyzny. To on może mieć związek ze sprawą.

Każdy, kto rozpoznaje osobę ze zdjęcia lub posiada istotne informacje, mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości – proszony jest o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie pod całodobowym numerem telefonu 47-72-45-213 bądź mailowo: [email protected].

 

kpp

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię