Poszukujemy małej Oliwki! [AKTUALIZACJA]

0

PIASECZNO W piątek, 25 sierpnia w Zalesie Górnym przy ul. Jałowcowej zaginęła suczka podobna do rany rasy Yorkshire Terrier.

Suczka ma 8 lat i należy do dwójki starszych osób, moich dziadków – mówi Konrad Muszyński. – Próbowali szukać jej na własna rękę, niestety bez skutku.
Oliwka to mieszaniec rasy Yorkshire Terrier z inną. Większy i cięższy od typowego Yorka (waży przynajmniej 5kg, wysoka na ok. 25cm). Wagowo i wzrostowo bliżej jej do West Highland White Terrier, z Yorka zaś posiada jedynie podobne umaszczenie.
Ma wielokolorowy, dość gęsty i długi włos. Lekko oklapnięte uszy, ogon nie był kopiowany.
Jest spokojna i łagodna, typ raczej kanapowca, jednak wypuszczana na swoim terenie była energiczna i żwawa, ale może czuć się niepewnie przy obcych – opowiada Konrad. – Boi się krzyku i gwałtownych ruchów (sporo przeszła w poprzednim domu).
Prawdopodobnie uciekła z posesji lub została skradziona. Nie jest zaczipowana, ale może mieć obróżkę.
– Pilnie proszę o pomoc i kontakt każdego, kto może posiadać jakiekolwiek informacje! -apeluje Konrad i obiecuje nagrodę dla znalazcy.

Wszyscy, którzy mogliby pomóc proszeni są to telefon pod numer 535 482 345 albo kontakt poprzez Facebooka – Konrad Kamil Muszyński

– Suczka na 90%, posiada na sobie czerwoną obróżkę, widziana była w zeszłym tygodniu w okolicy ul. Borsuka i Granicznej w Zalesiu Górnym, a co istotniejsze w dniu 05.09 w miejscowości Krupia Wólka widziano bardzo podobnego psa który wybiegł z ulicy Dolnej na Główną i potem uciekł przestraszony, gdy ktoś chciał go złapać – dodaje Konrad Muszyński.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię