Potrącenie rowerzysty przy ul. Energetycznej! Wezwano śmigłowiec LPR [AKTUALIZACJA]

14

PIASECZNO Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zabierze pieszego, który został potrącony na ul. Energetycznej.

– Potrącony został rowerzysta – precyzuje nasze informacje nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że zjechał ze ścieżki rowerowej wprost pod nadjeżdżających samochód. Ale to są dopiero wstępne ustalenia – podkreśla oficer pasowy.
Na miejscu policjanci prowadzą czynności, jest też straż pożarna. Śmigłowiec LPR wylądował na ulicy Puławskiej na pasie w kierunku Piaseczna.

AB

WPI TAXI Piaseczno

14 KOMENTARZE

 1. Jak się nie stosuje do przepisów ruchu drogowego to więcej pytań nie mam. Zaraz zwolennicy rowerów będą pisać że kierowca gadał przez telefon lub pisał SMS-a. Bardzo dużo rowerzystów jest nieobliczalnych na drodze.

  • Dobrze ze kierowcy aut sa obliczalni za kierownica..jezdze duzo na rowerze i juz nie raz bym miala stluczke z autem i to nie z mojej winy…

   • Komentarz nie przeszedł moderacji
    Warunki stworzyć brak reakcji na monity mieszkańców niebezp przejście Jarzabka k Pawiej drugie dziecko potracone !
    Kto odpowiada???

  • Pieszych rowerzystów ma się tu w dup..
   Kolejny raz potrącenie dziecka na Jarzabka k Pawiej. Były monity o światełka na szosie bo dzieci non stop do i ze szkoły. I co? Ano g….Postawiono znak przejścia i tyle.
   Bohaterowie szkoda kasy???
   Do nowego roku przed szkołą zapewnijcie bezpieczne warunki DZIECIOM I MIESZKAŃCOM!!!
   Jestem kierowcom TAXI, rowerzystów pieszych traktować jak Święte Krowy. Jest wiele niedoróbek w ruchu drog stwarzających IM niebezp Są słabsi na drodze. Skoro Pno takie przyjazne to dla Nich też. Smerfy z logo na autach do roboty 🙂

 2. Pomijając,że jest tam przejazd rowerowy z sygnalizacją swietlna,a rower leżał obok…Dlaczego całe Piaseczno Puławska była zakorkowane w stronę W-wy czyli po przeciwnej stronie,tak ochoczo pomagaliście czy się śliniliście? :)))))))

  • Puławska była zablokowana, bo jest tak zawsze, niezależnie od różnych innych zdarzeń. Po prostu jest na niej za dużo pojazdów zajmujących zbyt wiele miejsca.

 3. tam są światłą do połowy drogi, a w tym czasie jest lewoskręt dla skręcających z Energetycznej w stronę Piaseczna na drugiej połowie, to czasami nieostrożnych i szybkich może zmylić

 4. Tu rzeczywiście trzeba bardzo uważać, gdyż kiedy zapala się światło zielne na przejeździe przez drugą jezdnię, na pierwszej nadal jest czerwone. Przejście i przejazd mają światła „na guzik”, a takie rozwiązanie jest nie tylko dyskryminujące, ale także – w wypadku przejazdu rowerowego – nielegalne! (Wszak wg. przepisów rower jest pojazdem i w takim razie dlaczego guzików do naciskania nie mają także kierowcy pozostałych pojazdów?) Nieraz się zdarza, że nikt z oczekujących nie wzbudzi sygnalizacji i wtedy trzeba czekać na następny cykl zmiany świateł.

 5. Niestety aktualnie palą się tam znicze więc chyba skończyło się tragicznie….
  Wielka tragedia przed Swietami dla obu stron 🙁

 6. Skończcie tą wieczną gówno burzę, tyle samo jest baranów po stronie kierowców, motocyklistów, rowerzystów i pieszych. Zacznijmy się szanować nawzajem jako ludzie i myślmy o innych, a nie tylko o własnej dupie wtedy wszyscy będziemy mieli lepsze życie. Ty trolu jeden z drugim zamiast przekomarzać się w komentarzach to czyja wina pomyśl o tym że dla obydwu stron wypadku jest to straszna tragedia

 7. Racuch masz rację my jako naród się nie szanujemy i nie szanujemy tego co mamy lub zdążyliśmy osiągnąć na które forum człowiek by nie wszedł to wszyscy, lub wszystko jest złe nie dobre ,a to za mało płacą ,a to że firma jest gó…no warta ale cóż polacy w ostatnich latach lubią narzekać , i opluwać innych widocznie to jest taka nasza polska natura .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię