Potrącenie pieszego w centrum miasta

33

PIASECZNO Tuż po południu na skrzyżowaniu ulicy Jana Pawła II z Kniaziewicza jadąca oplem kobieta potrąciła mężczyznę, który wtargnął na jezdnię w niedozwolonym miejscu


Kierująca oplem skręcała w lewo z ulicy Kniaziewicza w Jana Pawła II. Nagle przed jej maską znalazł się przechodzący w niedozwolonym miejscu mężczyzna. Kobieta nie miała szans wyhamować i doszło do potrącenia. Na miejsce natychmiast przyjechała policja, straż miejska i karetka pogotowia, która opatrzyła rannego. Mężczyzna, chociaż miał rozbitą głowę, cały czas był przytomny. Ulica Jana Pawła II przez kilkanaście minut była zablokowana.

TW

33 KOMENTARZE

 1. Tam codziennie przechodzi setki osób nawet z małymi dziećmi choć do przejścia jest 40 m. I tak cud że jeszcze tam nikt nie zginął

 2. Przerost.8 chłopa do 1 rannego.Są ratownicy,są strażacy. Pytam po co straż miejska? Dopiero mowa była o ich braku w mieście.Teraz jest dobry przykład na marnotrawienie czasu przezb nich. 4 strażaków spokojnie dało by radę przy kierowaniu ruchem,chyba,ze się mylę?

 3. Myli się pani. Zdjęcie zrobione po około 40 minutach po zdarzeniu. Na miejscu była najpierw straż miejska, która zabezpieczała aby rannego nie przejechał następny pojazd i udzielała pierwszej pomocy wraz z dwoma innymi panami do chwili przyjazdu karetki pogotowia. Policja przyjechała po około 25 minutach a straż pożarna po około 40 minutach

 4. Myli się pani lub pan. Zdjęcie zrobione po około 40 minutach od momentu zdarzenia. Najpierw była straż miejska , która zabezpieczała rannego aby nie przejechał po nim inny pojazd oraz udzielała wraz z dwoma innymi panami pierwszej pomocy do chwili przyjazdu karetki pogotowia. Policja przyjechała po około 25 minutach a straż pożarna po około 40 minutach gdy było już praktycznie po zdarzeniu i pomogła tylko przenieść rannego do karetki pogotowia. Żeby komentować i oceniać najpierw trzeba znać dokładnie fakty.

 5. Trzeba umieć czytać ze zrozumieniem. Ale dokładnie: karetka przyjechała po 10 minutach (nosze wyciągnięte ale najpierw pierwsza pomoc lekarzy), policja po 25 minutach, straż pożarna po 40 minutach. Gdy straż pożarna była na miejscu około 5 minut, ułożono rannego na nosze a następnie do karetki.

  Widzę, że hejtować i obrażać innych pod idiotycznym pseudonimem „mojpodpis” jest bardzo łatwo i wygodnie.

  • A fotograf przyjechał 2 lata po..i zdrobił zdjęcie noszy ikoszy…No i srajtku w tej precyzji zapomniałeś kiedy przyjechała straz miejska to raz. 2 Karetka w takim czasie w centrum miasta(normy są niższe czasowo) 3 geniuszu-straż pożarna po 40 min.?? Trzeba umieć kłamać,a kłamca to parszywa menda,a jak menda to i złodziej? P.S. Dla mnie pseudonim „eryk” jest synonimem pedofila i cwela i mam na to uzasadnienie bardzo adekwatne.

   • Eryk to zwykłe imię a nie pseudonim (dam przykład znanego aktora Eryka Lubosa).
    To co opisałem jest czystą prawdą ponieważ byłem na miejscu przez cały czas trwania akcji. Pytanie: kiedy przyjechała straż miejska – około 3 minuty po zdarzeniu (może to był przypadek, może jechali na inną interwencję tego nie wiem). Dlaczego miałbym kłamać – nie mama żadnego interesu w tym aby to robić. Po prostu rzetelnie opisałem to co tam się działo nie mając w tym żadnego celu
    Oczywiście nie będę odpowiadał na wulgaryzmy i wyzwiska, nie zniżę się do tego niskiego poziomu. Widać mój adwersarz ma jakiś problem ze sobą i najlepiej wyładować się na jakimś portalu wyzywając i obrażając innych. Pozdrawiam.

 6. Skoro jest tylu obserwatorów to może ktoś się zgłosi na policję jako świadek? Wszyscy komentują,wszyscy widzieli,A świadków brak.

  • Kim jest p z opla?
   Przecież wyjeżdżała, włączyła się do ruchu, zachowała środki ostrożności ? To „mile, spokojne, przyjazne miasteczko”. Jak w innych, nawet metropoliach spokój i rozwaga.

  • Bo w tej miejscowości zamiata się pod dywan poważne przekręty a świadkom tworzy się lipne papiery w sądzie prok. kpp. Co poniektórzy czują się poza prawem, wielu jeździ takimi wlasnie oplami.
   Miłe, że się zglosila, jedna z uczciwszych. Ludzie przechodzą w różnych miejscach i należy zachować ostrożność

  • Nie interesuje mnie osobiście kim jest.
   Uczciwie zgłosiła się?
   Dziwi mnie jednak to, że po ruszeniu ze skrzyżowania rozwinęła taką szybkość iż nie wyhamowała.
   Jestem świadkiem łamania wielu przepisów, ostatnio prokurator jadąc takim właśnie oplem omało nie rozjechał nastolatki, która była w połowie przejścia dla pieszych.

 7. Ustawa „Prawo o ruchu drogowym” (Kodeks Drogowy)
  Art. 13 p.2
  Przechodzenie przez jezdnię poza przejściem dla pieszych jest dozwolone gdy odległość od przejścia przekracza 100 m. Jeżeli jednak skrzyżowanie znajduje się w odległości mniejszej niż 100 m od wyznaczonego przejścia, przechodzenie jest dozwolone również na tym skrzyżowaniu
  Art. 26 p.2
  Kierujący pojazdem, który skręca w drogę poprzeczną, jest obowiązany ustąpić pierwszeństwa pieszemu przechodzącemu na skrzyżowaniu przez jezdnię na którą wjeżdża

  PIESZY MIAŁ PRAWO PRZECHODZIĆ PRZEZ JEZDNIĘ W TYM MIEJSCU,
  KIERUJĄCA POJAZDEM SKRĘCAJĄC W DROGĘ POPRZECZNĄ MIAŁA OBOWIĄZEK USTĄPIĆ PIERWSZEŃSTWA PIESZEMU
  Pozdrawiam SK

 8. Parę dni wcześniej omało nie potrąciła dziecka mądralo. Po potrąceniu tego Pana użalala się, że jest w ciąży!!! Jest? Co to jest? mądralo?

 9. To skoro nie potracila dziecka to idź złóż donos na policje..
  Czytam komentarze i widze ze najbardziej jest Pan/Pani poinformowany/a.
  Skoro widziałeś/as zdarzenie to idź zgłoś się na policję jako świadek. Takie oskarżenia są bardzo poważne,że o mało nie potracila dziecka. A jeśli kobieta jest w ciąży, to zapewne dla zdrowia własnego musiala poinformować o tym. Nie oceniaj jak nie wiesz, A jak widziales/as to komenda jest czynna 24 na dobę. Nie jesteś tu bezkarny. Pamiętaj o tym.

  • Jest sporo świadków, nie pierwszy raz jechala bez opamietania, kpp wie bo wysłuchali świadków. Jeśli to sciema z ciążą i to co wcześniej to niezła aktorka.

 10. Rozjeżdżanie ludzi nie jest bezkarne, brak zachowania ostrożności przy wyjeździe też
  PODSTAWOWE UMIEJETNOSCI KIEROWCY WYSTARCZĄ!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię