Potrącenie pieszego w Chyliczkach [AKTUALIZACJA]

2

PIASECZNO Do potrącenia pieszego przez samochód osobowy doszło na ul. Wschodniej przy skrzyżowaniu z ulicą Moniuszki. Na boisku w Chylicach wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego

Na miejscu jest policja oraz straż pożarna. Do poszkodowanej osoby pieszej wezwano śmigłowiec LPR, by przetransportował ją do szpitala. Droga nie jest zamknięta, auta omijają miejsce wypadku poboczem.
Tożsamość poszkodowanej osoby w tej chwili nie jest nam znana – poinformował nas przed chwilą nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

2 KOMENTARZE

  1. Co na to władze gminy i powiatu? Kiedy uporządkują ruch pieszych, rowerów i samochodów na Wschodniej. Tłumaczenie, że to droga wojewódzka jest żałosne. Światła, chodnik dla pieszych i ścieżka rowerowa (jest miejsce po dawnej kolejce). Można było w Józefosławiu dla radnej i kilku samochodów i nieporównywalnie mniejszym ruchu.

    • Gdyby władze gminy/powiatu wydały na to złotówkę to zaraz Izba Obrachunkowa złozyłaby donos do prokuratury. Sorry ale taki(e) mamy klimat(prawo)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię