Potrącenie rowerzystki przy Biedronce

6

PIASECZNO Dziś rano na skrzyżowaniu ulic Nadarzyńskiej i Dworcowej samochód osobowy potrącił kobietę jadącą rowerem


Do zdarzenia doszło około godz. 8. Po chwili na miejsce przyjechała karetka pogotowia, która zabrała ranną do szpitala. Na skrzyżowaniu została policja, która badała przyczyny wypadku i przesłuchiwała świadków. Na razie nieznane są bliższe informacje dotyczące stanu zdrowia potrąconej.

TW

WPI TAXI Piaseczno

6 KOMENTARZE

  1. Po zmianie organizacji ruchu i likwidacji progów wielu kierowców bardzo szybko jeździ Nadarzyńską w kierunku od ronda do Biedronki. Wykorzystują fakt, że jadąc prosto do targowiska mają pierwszeństwo. Byłem świadkiem już wielu niebezpiecznych sytuacji.
    Ot, Polska fantazja…

  2. Cmentarze pełne są tych, którzy mieli pierwszeństwo!
    To taka zupa nieszczęść: czasami trochę brawury, może trochę braku zachowania ostrożności, bywa, że z odrobiną jakichś używek, szczyptą nonszalancji, z lekką nutką braku lub zbytniej pewności siebie, a czasami zalane jest to wszystko wszechobecnym roztargnieniem, brakiem skupienia lub pisaniem esemesa!

  3. Głównie to kierowcy nie umieją kierować pojazdem i muszą przejść dodatkowy egzamin. Trzeba nauczyć ich szacunku i szkoda dziewczyny. Fakt, że trzeba uważać i jakby zatrzymać paru kierowców wymuszajacych pierwszeństwo do przyjazdu policji byłoby bezpiecznie.

  4. Dlaczego tyłu rowerzystów jeździ bez oświetlenia??? Rano i wieczorem rowerzysta jest praktycznie nie do zauważenia przez kierowcę. Inaczej jest widać po zmroku jak się spaceruje czy jedzie rowerem a inaczej zza szyby samochodu ale ludzie nie zdają sobie z tego sprawy niestety… Teraz jest taki wybór lampek do roweru, wystarczy czasami nawet 10-20 zł na komplet oświetlenia.

  5. dobra miejscowka dzwona jak ktos niekumaty. niektorzy wykorzystuja ta zmiane i zarabiaja na szkodach z kolizji. piaseczno to uposledzone miasto z rekordowa iloscia ulic jedno kierunkowych ,

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię