Potrącenie rowerzystki [AKTUALIZACJA]

19

PIASECZNO U zbiegu ulicy Dworcowej i Sienkiewicza doszło do potrącenia rowerzystki.

Na miejscu jest straż pożarna, wezwano też kartkę pogotowia. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że poszkodowana kobieta straciła przytomność. Nie wiemy jednak w jakim jest stanie.

[AKTUALIZACJA]

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że poszkodowana odzyskała przytomności i została zabrana do szpitala

 

 

WPI TAXI Piaseczno

19 KOMENTARZE

 1. Odzyskała przytomności?
  I to jest przykład na agresję kierowców w metalowych pudłach. Wielokrotnie jestem świadkiem agresji na pasach ze strony miejscowych prokuratorów sędziów, prac. kpp. Dajcie PRZYKŁAD- Pierwszeństwo Pieszym i Rowerzystom, zawsze!!!
  Pieniadze są, szkoda, że nie na stworzenie warunków dla Pieszych i Rowerzystów.
  NOWO WYBRANA WŁADZO – POLE DO DZIAŁANIA, bez narzekania, że nie ma papieru!!!

  • A dlaczego komentarz czeka do moderacji?
   Może poprawcie swoje i wytnijcie moje pierwsze zdanie 🙂
   Tutaj to popularne, system szwankuje 🙂

  • A skąd wiadomo że to jest akurat wina osobówki? Może rowerzystka wymusił pierwszeństwo. Niestety rowerzyści to nie święte krowy i też muszą stosować się do przepisów ruchu drogowego, a z tego co można zauważyć na drogach to rzadko który to robi

  • NIKT NIE MA pierwszenstwa gdziekolwiek. Badz czujny i uwazaj na siebie a nie wymagaj ostroznosci od innych. Kazdy kto ma prawo jazdy moze jezdzic nawet jak sie do tego nie nadaje, nic na to nie poradzimy. A w czasach pospiechu samochod to podstawa . Pieszy, rowerzysta to jednostki pojedyncze przypadki ktore powinny MYSLEC a nie włóczyc sie po drogach

   • Dla tego rowerzysta musi być świętą krową na drodze bo nie musi mieć kamizelki i kasku na łbie? Rowerzyści tak samo agresywnie jeżdżą jak i kierowcy aut, ale najlepiej zwalić winę na kierowcę samochodu. Najlepiej skrzacie od razu takich ludzi na łagry lub ch*j wie na co!!

 2. Czy kierowca:
  – był trzeźwy,
  – patrzył na drogę, a nie w telefon,
  – jechał z przepisową prędkością,
  – wyprzedzał zgodnie z przepisami?

 3. Współczuję poszkodowanej i kierowcy, nikt nie potrąca ludzi specjalnie. Rowerzyści powinni również zachowywać szczególną ostrożność, na przykład, gdy samochód skręca w prawo, rowerzysta zbliżający się do skrzyżowania może z dużą prędkością jechać w “martwej strefie”. I co z tego, ze ma pierwszeństwo, skoro nie może być zauważony i to jemu może stać się krzywda w zderzeniu z samochodem? Nie wiem, jak było w tym przypadku, ale ostrożności nigdy nie za wiele z obu stron. Nikt nie powinien zachowywać się jak święta krowa.

 4. Jestem kierowcą auta, skutera, motocykla i roweru. Jeżdżę wszystkimi wymienionymi w zależności od potrzeb i pogody. NAJBARDZIEJ LUBIĘ ROWER I SKUTER, ale to też jest najniebezpieczniejsze. I muszę przyznać, że w Piasecznie i okolicy zupełnie lekceważy się rowerzystów i bardzo często ludzi jadących skuterem. A to są tacy sami uczestnicy ruchu drogowego jak pozostali. Ich też ktoś kiedyś urodził, oni też są ludźmi, którzy bezpiecznie chcą dojechać do celu. Szczególny apel do kierowców z rejestracjami TST, WWL – nie wiem skąd jesteście, ale przeginacie i kiedyś kogoś po prostu zabijecie.

 5. Codziennie jeżdżę rowerem do pracy i niestety kierowcy aut różnie jeżdżą ale to co wyprawiają rowerzyści ludzkie pojęcie przechodzi, czerwone światło, przykład skrzyżowanie Marynarskiej z Wołoską, Cybernetyki z Rzymowskiego- czerwone światło, pasy nic nie ważne, rowerzyści jadą jak chcą, ulica 17 stycznia cała ze ścieżką rowerową ale rowerzysta mknie ulica co mu tam. Jeżdżą jak nienormalni a potem płacz i pretensje do kierowców. To co robią rowerzyści to skandal, wzięłabym się za karanie, może by siec czegoś nauczyli.

 6. Czy są tu osoby, ktore były świadkami zdarzenia??? I czemu w atykule jest mowa o rowerzystce?? Skoro ta dziewczyna była pieszo???

 7. zwróćcie uwagę że zawsze jak jest wypadek z pieszym, z rowerzysta czy motocyklistą – zawsze zwala się na wine kierującego autem.
  Ja bym odebrał wszystkie prawa pieszym, rowerzystom itp. Niech uważają jak chcą przejść. Skoro jest jak jest to niech pieszy czy rowerzysta ma świadomość że samochód się naprawi a życia się nie przywróci….
  Więc niech nie wchodzą jak święte krowy na przejścia bo maja pierwszeństwo. Takie pierwszeństwo mogą sobie ….. wsadzić skoro odbierze to im życie.
  Powinna obowiązywać zasada ograniczonego zaufania – a władze doprowadziły że nie ma tu zasad…. święte krowy ( piesi i rowerzyści ) są BEZKARNI…..

 8. Do ZAINTERESOWANEJ, proszę o zainteresowanie się tematem pirackiej jazdy Pani która codziennie o 16.05 przejeżdża pod KPP, to jest dopiero dramat, tam to się tragedią skończy!

 9. Do ZAINTERESOWANEJ, proszę o zainteresowanie się tematem pirackiej jazdy Pani która codziennie o 16.05 przejeżdża pod KPP, to jest dopiero dramat, tam to się tragedią skończy! Pragnę dodać że to żaden z pracowników wymienionej wyżej przez Panią instytucji?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię