Potrącił mężczyznę i odjechał? [AKTUALIZACJA]

0

PRAŻMÓW Na ulicy Słonecznej w Krupiej Wólce miało dojść do potrącenia mężczyzny przez samochód. Według świadka, który wezwał pomoc, kierowca prowadzący auto odjechał z miejsca zdarzenia

Na miejsce najpierw dojechały dwa zastępy straży pożarnej.
– Udzielaliśmy poszkodowanemu pierwszej pomocy, a następnie został on przekazany ratownikom z pogotowia – informuje st. kpt. Kamil Styczek z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie.
W tej chwilki do Krupiej Wólki dojechała już także policja, która ustala przebieg zdarzenia i zapewne rozstrzygnie czy rzeczywiście poszkodowany został potracony, czy sam się przewrócił i doznał urazu?

AKTAULIZACJA 15 lutego 2024

Jak ustaliła policja do żadnego potrącenia nie doszło, mężczyzna będący pod wpływem alkoholu przewrócił się i doznał urazu nosa, który okazał się na tyle poważny, że ostatecznie zabrano go do szpitala do Grójca.

– Kontakt z mężczyzną był utrudniony – mówi st. asp. Magdalena Gąsowska z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Świadkowie, którzy zauważyli mężczyznę leżącego na ulicy nie widzieli by przejeżdżał samochód mogący potrącić pieszego, również obrażenia stwierdzone przez ratowników medycznych wykluczyły taką okoliczność zdarzenia. Ostatecznie nawet sam poszkodowany zaprzeczył jakoby został potrącony przez samochód.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię