Potrąciła dziewczynkę na pasach i uciekła. Do policji napłynęło kilkanaście zgłoszeń

0

 

PIASECZNO Do policji napłynęło kilkanaście zgłoszeń w sprawie kobiety, która prowadząc nissana potrąciła na pasach dziewczynkę i uciekła z miejsca wypadku nie udzielając poszkodowanej pomocy


Do wypadku doszło w poniedziałek, 23 stycznia o godz. 8.50. Kobieta jadąca ciemnoczerwonym lub bordowym nissanem uderzyła przechodzącą przez pasy dziewczynkę (przy wjeździe do Piaseczna na wysokości sklepu Tesco) nie udzieliła jej pomocy i odjechała.

Policja szuka świadków wypadków mogących pomóc w ustaleniu tożsamości kobiety.

– Otrzymaliśmy kilkanaście zgłoszeń w tej sprawie – mówi kom. Jarosław Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Jednak na obecnym etapie postępowania trudno mi powiedzieć na ile okażą się pomocne w śledztwie.

Tymczasem w sieci pojawiło się zdjęcie bordowego nissana, który akurat mija kwiaciarnię przy wjeździe do Piaseczna.

– Tak, również dotarło do nas to zdjęcie – potwierdza kom. Jarosław Sawicki. – Nie mogę jeszcze na razie potwierdzić czy to na pewno ten samochód. Postępowanie jest w toku.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu okoliczności tego wypadku i danych osobowych kobiety kierującej nissanem lub jej miejsce zamieszkania proszone są o pilny kontakt z wydziałem dochodzeniowo- śledczym Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie tel. 22 60 45 211, 60 45 213 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię