KONSTANCIN-JEZIORNA W najbliższą sobotę w Konstancińskim Domu Kultury odbędą się trzy wyjątkowe widowiska. Dla najmłodszych wystąpi „Cyrkowa Orkiestra Show”, włoskie przeboje zabrzmią podczas widowiska „Viva Italia!”, a z okazji 40. rocznicy śmierci króla rock’and’rolla odbędzie się koncert „Elvis Presley Show Symfonicznie”


Cyrkowa Orkiestra Show przy ul. Mostowej 15 rozpocznie się o godz. 14. To widowisko muzyczne dla dzieci, stanowiące połączenie rozrywki i edukacji dla najmłodszych. Na scenie wystąpi bowiem bajkowa orkiestra i wokaliści, którzy zaprezentują ulubione piosenki najmłodszych. Scenę odwiedzą również klauni i artyści cyrkowi, którzy z pewnością wywołają uśmiech na twarzach nie tylko dzieci, lecz także dorosłych.

Muzyczna podróż do wioski Smerfów, osady Gumisiów, wycieczka na czarodziejskim dywanie z Alladynem, spotkanie z szalonymi Flinstonami, Trollami, uroczym Shrekiem i Królem Lwem. Nie zabraknie też i Elsy, Vaiany oraz Króla Juliana z „Madagaskaru”. Bilety w cenie 40 i 50 zł do kupienia w kasie oraz na www.konstancinskidomkultury.pl.

Wieczór włoskich przebojów

Tego samego dnia o godz. 18 zobaczymy wyjątkowe włoskie widowisko muzyczne. Żywiołowy i porywający spektakl muzyczny powstał w wyniku sympatii do włoskiej kultury oraz radosnych i pełnych energii przebojów włoskiej sceny rozrywkowej. Podczas koncertu słuchacze zostaną przeniesieni do urokliwego San Remo, miasta nad Morzem Śródziemnym, gdzie od wielu lat ma miejsce znany na całym świecie festiwal włoskiej piosenki. Na scenie Hugonówki zabrzmią największe, włoskie hity, m.in. „Felicità”, „Ci sarà”, „Volare”, „Sarà perchè ti amo”, „L`Italiano”, „Picola e Fragile”. Usłyszymy je w zupełnie nowych aranżacjach, w wykonaniu włoskich i polskich solistów oraz orkiestry kameralnej. Koncert uświetnią widowiskowe wizualizacje. Bilety w cenie od 80 do 140 zł do kupienia w kasie oraz na www.konstancinskidomkultury.pl.

Powrót króla

A już w sobotę o godz. 20.30 na scenę wróci król. W KDK odbędzie się Elvis Presley Show Symfonicznie. Podczas koncertu z okazji 40. rocznicy śmierci króla rock’and’rolla będzie można usłyszeć największe przeboje artysty w oryginalnych aranżacjach symfonicznych, wykonanych przez wybitnych muzyków i solistów polskiej sceny muzycznej, znanych między innymi z takich programów jak The Voice of Poland, Bitwa na głosy czy Mam talent (Michał Kaczmarek, Gosia Janek). Koncert wypełnią największe hity króla, ale nie zabraknie również wyjątkowych muzycznych niespodzianek. Nawiązując do czerokeskiego pochodzenia Króla usłyszymy dźwięki plemion indiańskich a europejskie korzenie Elvisa zaakcentowane zostaną przez melodie charakterystyczne dla szkockiej kultury. Elvis Presley to ikona popkultury XX-wieku, aktor, symbol seksu. Podczas koncertu opowiemy o powyższych obliczach artysty jak również przedstawimy je widzom na multimedialnych wizualizacjach. Bilety w cenie od 80 do 140 zł do kupienia w kasie oraz na www.konstancinskidomkultury.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię