Powiatowy budżet obywatelski. Z czym to się je?

3

KONSTANCIN-JEZIORNA Radny Sergiusz Muszyński zaprasza na spotkanie dotyczące pierwszej edycji Powiatowego Budżetu Obywatelskiego.

Powiatowy budżet obywatelski został uchwalony z inicjatywy radnych powiatowych Prawa i Sprawiedliwości. Mieszkańcy każdej gminy zadecydują na co przeznaczą przyznane im środki finansowe. Na czym polega Powiatowy Budżet Obywatelski? Jak złożyć wniosek i kto je może składać? Jakie wnioski mogą być składane? Jak wygląda konstrukcja Powiatowego Budżetu Obywatelskiego? – to główne pytania, na które odpowiedzą organizatorzy spotkania.
– Zależy nam na pobudzeniu świadomości obywatelskiej mieszkańców i przekazanie im niezbędnej wiedzy do przygotowania prawidłowego wniosku do powiatowego budżetu obywatelskiego – mówi Sergiusz Muszyński, Radny Powiatu Piaseczyńskiego oraz autor uchwały wprowadzającej w powiecie piaseczyńskim Budżet Obywatelski.
Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 29 kwietnia o godz. 19.00 w Gminnej Świetlicy w Mirkowie (gmina Konstancin-Jeziorna) przy ul. Anny Walentynowicz 24.

AB

3 KOMENTARZE

  1. “Na czym polega Powiatowy Budżet Obywatelski? Jak złożyć wniosek i kto je może składać? Jakie wnioski mogą być składane? Jak wygląda konstrukcja Powiatowego Budżetu Obywatelskiego?| = to wszystko jest w uchwale. A zatem o co chodzi? O lans, propagandę czy inny cel polityczny? Czy o to powinno chodzić?
    Ale nie dziwota, patrząc na nazwisko organizatora i jego styl “działania”… .

    • Nienawisc polityczna zżera ci mózg. Radny napisał projekt o budżecie obywatelskim, złożył, wykonał kawał pracy, teraz chce go przedstawić zainteresowanym mieszkańcom bo nie kazdy jest prawnikiem i nie każdy wszystko zrozumie. Propagowanie tego jest potrzebne wiem to choćby po znajomych. Ale kodziarstwo wyje bo nie robią tego ich panowie

  2. Pytam, czy czytałeś i zrozumiałeś: “to wszystko jest w uchwale”. A nie wszyscy są tak głupi, jak niektórzy myslą… .
    Pytam po ci ten wtręt: “Ale kodziarstwo wyje” akoro z KODem nie mam nic wspólnego?
    Pisząc “patrząc na nazwisko organizatora” nie chodziło mi o żadne partie, tylko oi” jego styl “działania”… .” – pamietając” akcje” z niedalekiej przeszłości. Jeśli coś jeszcze niejasne to chętnie wyjaśnię nie oczekując żadnych złośliwości i wstawek z “przekazów dnia”. Nie rozmawiajmy mowa nienawiści… .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię